Esmaspäev. Täna on peaaegu kõik plaanipärane, välja arvatud see, et emmel on puhkuse nädal ja tema liigub paariks päevaks maale 
Päev on hämar ja niiske. Tööpäev jookseb kiiresti käima, tegemist on mitmel rindel. Päeval on koosolek õueala avamisest mis peaks tuleval esmaspäeval aset leidma ja kus me Liisiga siis tehnika peame üles sättima 
Õhtul on kella viiest hoolekogu koosolek. Tahan olla direktorile Teamsi käivitamisel abiks, aga saan teate, et kuni viieni saaksin ühe sülearvuti kätte. Vaja on minna Flexi politseimaja juures. Õnneks jääb ka haridustehnoloog majja ja ma lendan rattal poole viiest minekule. Aga see käik sinna ja tagasi saab olema täpselt 20 minutit, nii et jõuan veel kümme minutit ka hoolekogu käima joosta
Ise ka imestasin et nii ruttu ära käisin. Üldiselt oli jalgades jaksu, alles tagasiteel veidi enne raudteejaama jõudis kohale teadmine, et nüüd on jalad väsinud 
Õhtul kodus ootame Kadiga Miia trennist saabumist ja siis üritame ühisele kokkuleppele jõuda mida me sööme. Tulemus: täna tuleb meile söök KFC’st
Ja siis käin veel Mõmmiga jalutamas ja hiljem kontrollin kuidas Kadil keemilised elemendid meelde on jäänud (väga hästi olid!).
Emme aga naudib maal vanni ja kütab elamist, sinna kõrvale loeb raamatut ja puhkab (Y)
Teisipäev. Kõik tulevad hommikukella peale üles, ka Miia, kuigi tal kodusõppe päev on. Erinevad ülesanded on talle Stuudiumisse üles pandud ja loodan et ta nendega siis ka päeva peale tegeleb.
Vaatan ennelõunal Home Assistantist, et maal on 17 kraadi sooja, et ega emme ära ei külmunud. Uurin. Kõik olevat ideaalne olnud
Aga ta ise on juba vanaemadega Valgat külastamas 
Õpetajatel on täna koostööpäev, mina aga toimetan oma serverite ja koopiatega, ka koolimaja uute joonistega WIFI ning kaamerate osas. Vahepeal on ka ühe eksami käima jooksmine.
Janar tuleb täna külla ja aitab mind Vmware teemadel. Temast on väga palju kasu nii üle vaatamisel kui tuleviku plaani tegemisel
Vaatame, äkki saan veel asja paremaks kui nüüd esmased testid loodetavasti lähiajal riistvara osas mul tehtud saavad.
Koju jõuan sisuliselt kaheksaks. Kadi on midagi söönud, Miia pole, käin toon kebabi punkrist siis kebabi friikatega ja saame ka söödud. Tahtsin muidu ise teha, aga kell on palju ja Miial on veel mitmed asjad õppimata... On teine mugavalt päeva mööda lasknud...
Kadigi veel õpib, tal on taas ajaloost keeruline ja pisut üle võlli teema antud ning see päädib ka silmaveega... Kahju kohe, ei oska kuidagi aidata ka 
Kolmapäev. Eilse ajaloo teema peale ärkab Kadi täna kell viis üles et asjad üle õppida, hommikul ütleb, et tegi mis suutis, jäi mis jäi, ja nii lihtsalt on. Tõsi, eks ta nii ju olegi.
Koolis on taaskord joonistega vaja tegeleda – projekteerija tegi värskendused ja uued ettepanekud. Ka esmaspäevaseks õueala avamiseks saab eeltööd tehtud. Liis on koroonas, nii et tehnika teema on puhtalt minu peal 
PEI-DE-TUD
Kuigi miski pole veel 100% kindel, siis paistab, et järgmise õppeaasta käib Miia Puiestee õppehoones ja vanemad õpilased Liivi tänaval. Saab olema suur väljakutse minu jaoks et kõik klassitehnika kohale vedada ja üles panna, eriti Liivi tänaval. No ja siis kevadel vaja kõik tagurpidi tagasi tassida. Üldiselt ka projekteerija ei saa aru et kui juba maja tühjaks tehakse, miks siis täisrekonstrueerimist ei tehta, sest niikuinii läheb ventilatsiooni paigalduseks, elektri- ja küttesüsteemide välja vahetamiseks... Et tuleb selline poolkõva tegemine mis justkui täisrekonstrueerimisel tuleks kõik uuesti teha... Võta sa kinni, aga hetkel nii on.
Õpetajate jalgpall ei vea täna välja - vaid neli huvilist. Seega on õhtu suuremast spordist vaba. Kaja saabub maalt, õigemini käis täna Tõrvas ja pani vanaemadega ema äsja soetatud kapi kokku. Seega on nö tavaolukord kodus tagasi 
Kuna suurem sport ära jäi, siis lähen veel kaheksast Mõmmiga jalutama. Saab parajalt suur ring nii et koju jõuan poole kümneks. Kaja on juba põõnamas ja lapsed just lähevad. Istun veidi arvuti taga ja kolin ise ka kotile 
Päevakommentaar tuumajaamade teemal. Üldiselt on igasuguse teemaga pooldajate ja vastuolijate seisud väga suures sõltuvuses kasusaamisest. Kiidavad ja ohutuks peavad tuumajaama peamiselt ehitajad ja hilisemad kasumi saajad - siinkohal enamasti kaob mõistus, surutakse oma projekti läbi kuigi ka ise teavad et asjad ei ole alati nii selged ja puhtad. Aovere elektrijaamaga läks nii ja Rail Balticuga paistab minevat samamoodi, elektrituulikutega mujal maailmas on saadud vastu näppe aga meil siin ikka tahetakse veel teha - aga ikka minnakse asjadega edasi, sest nui neljaks on vaja oma rahad kätte saada, mis hiljem tuleb, läheb juba teiste (tavainimeste) maksudest... Olen juba liiga palju näinud, et mitte uskuda rahajõmmide ja poliitikute lubadusi. Ei ole tuule- ega tuumaenergia kaugeltki ohutumad või säästlikumad kui lihtne põlevkivi...
Neljapäev. Kadi on öö aega oma põlve valutanud ja väga ebakvaliteetset und saanud maitsta. On teine hommikul ikka päris tohletanud olemisega. Ei ole muud kui et lubame tal koju jääda mõneks tunniks, et kui on kontrolltöö tund, siis läheb alles selleks ajaks.
Meie Miiaga sõidame kooli, emme veel puhkab, aga on täna linnas ja tegeleb Miia homse sünnipäeva asjadega 
Täna on mingi jama, ma kogu aeg mõtlen reede suunaliselt ja see hakkab juba häirima. Juba hommikul oli tunne, et on reede! Ja siis jälle hakkavad peas kummitama asjad mis kõik homme olema peaks kuni ma taas jõuan teadmisega nii kaugele, et veel on Neljapäev... Täitsa hirmus kohe!
PEI-DE-TUD
Toimetan täna uue arvuti klooni kallal - teen õpilase profiilile piiranguid. Group Policy kirjeid on must miljon – silmad jooksevad kokku
Ja üks õpilane käib oma süleriga ning otsustan tal selle lõpuks nullist püsti panna, aga siis avastan et mul kaks mälupulka on jalutama läinud. Mis kurat toimub? Alles siin avastasin mõned asjad puudu olevat! Ise olen lolliks jäänud või? Või vargad majas?
Peale viit on koolis jõusaali trenn. Täna saan kenasti kohal olla (Y) Trenn on hea, trenn on vägev
Jannar meid juhatab ja täna on meid kokku kuus.
Peale trenni otsustan serverisse täna saabunud NVMe adapteri sisse panna, et siis testida kas ja kuidas töötab, ja kui töötab, siis viskan keerlevad kettad üle parda. Masin läheb käima ja halduses on kaart koos test-kettaga näha, homme siis saab testid teha ja suure ketta tellida kui asjad laabuvad 
Kodus saab kohe selgeks, et täna ma enam jalutama ei lähe – trenn on tehtud, kell on palju ja õhtusöögiks tulevad verivorstid 
Reede. Miia sünnipäev! Laulame lapse üles, kuigi ta loomulikult juba üleval oli
Jagasime kingid ja õnnesoovid ning tegelesime tavatoimingutega. Sinna kõrvale sai Miia uut telefoni seadistatud, aga peenem seadistamine jääb õhtuks.
Hommik on täna erakordselt valge. Päike on tõusmas, hele kuusirp on taevas. Sellist valget hommikut ei ole enam pikalt siinmail nähtud.
Kohe saab hakatud tegelema serveri testimisega. Uuele kettale saab üks virtuaalmasin tekitatud ja kettatest käima jooksutatud. Tulemustega võib rahule jääda, nii et nüüd läks siis ka ketas tellimisse (Y) 
PEI-DE-TUD
Kuna Miial on sünnipäev, käime väljas söömas – RP9. Preili soovib peale söömist Prismasse minna, otsustame siis et läheme. Aga on ju ’must reede’ müügipäev ja kesklinna ristmik on nii tõsiselt umbes, et Vabaduse pealt Turu tänavale otse üle ei saa, sest vasakult Turu peale keerajad jätavad ristmiku kinni ja nad ei saa seal enne liikuma kui minu suund sulgub ja järgmise risti foorid roheliseks lähevad. Kolm-neli fooritsüklit lasime mööda, siis otsustasin vasakule sillale keearata, olin õnneks vasakus reas. Ja nii me siis liikusimegi Prismasse üle Annelinna ja tema silla. 
Laupäev. Täna on ka sünnipäev, I' oma, kustus meid reisile Rakverre. Emagi on bussiga tulemas. Tahaks küll jah, aga meil täna vaja maal toimetada, sest homme maale ei saa.
Maale läheme Kajaga kahekesi. Rõngust liitub meiega Õnne ja saame lehvitada ka minu emale kes samal bussil Tartusse liigub ja I'ga Rakverre läheb. Üldiselt nad saidki alles 11 minema, seega üheks seal, siis tund surnuaial, edasi linnas kolamist ja kuueks olid juba kodus. Jah, selline läbi jooksmine oleks üsna mõttetu olnud 
Igatahes, maale on eile kohale saabunud kaks big-bag kotti kütteklotsidega. Alustame nende läbiraalimisega. Mis vaja, lõikame lühemaks, aga muidu ladustame nad kõik majja ära. Üldiselt selle raha eest: 2*80 eur + 30 eur transport + km, saime ikka sigavähe puid... 
Ja siis ehitame villa jaoks eeskotta karkassi Kajaga. Toimetamist on, aga asjad sujuvad ja tulemus on hea. Kahjuks suvetoas sama teha ei jõua ja ka villa panekuni mitte. Aga tuju oli hea, et niigi palju sai tehtud (Y) Kuigi päike alles loojumas oli, viskasime asjad kokku, viisime Õnne Tõrva ja sõitsime Tartusse. 
On laupäev ja seega saab ka üle pika aja sauna. Olesklesin seal kaks tundi 
Pühapäev. Täna on Miia sünnipäeva ja ma ütleks et ka Kadi sünnipäeva järelpidu
Selleks on lapsed kutsunud kümmet last osa võtma, aga kellest kaheksa on tulekul. Algatuseks sõidame Prismasse sünnipäevalaua kraami ostma, sest ühtegi pitsakohta lahti veel ei ole 
Kui Prismast liikuma hakkame, saab ka R' meiega, teised peavad ise kohale saama. Üritus toimub Raadil, Excape Tartu uues kohas Laser Arena kus saab laserlahinguid pidada. Lapsed meil ise käisid selle mõtte välja ja et neil selline hea klapp ühes asjas oli, siis otsustasimegi seal peo teha 
Kõik jõudsid õigeks ajaks, tehti instruktaaž ja lahingud hakkasid peale. Võistkonnad loodi vanuse järgi suuremad ja väiksemad ning jaotusid kenasti neli nelja vastu. Lahingud olid muidugi aktiivsed, kõik jooksid endal hinge välja
Pikalt ei viitsi kirjutada, minge vaadake ise üle
Aga tore asi, ei saa haiget kuulidega aga möllu on omajagu

Lahingud kestsid pisut üle tunni, siis sai veel poolteist tundi ruumi kasutada. Olime kenasti kogu aja täis ja ei paistnud, et lastel oleks igav hakanud. Viga ka keegi ei saanud, ainult positiivsed elamused.
Ja siis Kadi kesklinna, R' koju. Ema on Tartus veel ja ostis endale mingi diivani ja tumba. Vaat diivan viiakse talle koju, aga tumba käime ja võtame oma auto peale.
Kuna I'l oli eile sünnipäev, siis käime võtame lilled ja kingi ning läheme talle kolmekesi kohe külla
Selle tulemusena saame kõhud täis, meeldivalt aega veeta, ja lõpuks kippus hull uni peale, siis liikusimegi ära koju.
Kui mul muidu oli plaan selge – magama keerata, siis nüüd kodu juures ei anna süda rahu ja lähen hoopis õuele. Kuni pimedani korrastan meie aianurka, kuuride esist, tänavaäärset ja maja WC poolset õueala kuhu ma juba nädala eest suure lehehunniku kokku ajasin. Ega ühtegi ühistukaaslast peale minu ju asi ei huvita (va Kanni muidugi)... Aga ega ma ka kõike teha jõudnud, jätsin teistele ka, aga tõenäoliselt ei liiguta seal ikkagi mitte keegi... Ja üldse on napakas et ühel on reha ja puitalus juba mitu aastat nurga taga vedelemas ja teisel kivihunnikud kahelpool kütteseadme väliosa, aga neid ei koti, las vedeleb... Ei koti mind ka... 
Aga vanatoi unustas telefoni I' juurde. Puhkan veidi ja vaatame jalkat, siis käin jooksutrenniga I' juures ära ja edasi saab juba näosaadet piilutud ja oma asjadega tegeletud.