Esmaspäev. Hommikul on vaid paar kraadi sooja, paneme Miiaga soojalt riidesse ja sõidame ratastel kooli.
Päev on täis igasugu toimetusi, saan joosta siia ja sinna. Midagi nagu suurt õnneks ei olnud.
Üks metsamees toob mulle täna korraliku noosi erinevaid lihatooteid. Seal nii põtra kui veist mitmes variatsioonis (Y) On mul mõned hääd kliendid kellega me IT teenuste eest rahas ei räägi 
Õhtul läheme Mõmmiga jalutama – mul on suund ette anda – K-Rauta. Vaja vaadata mõningate toodete hindasid, need siis üles pildistada ja netist tellida. Miks nii? Sest mul on vaja üht detaili mida poes ei ole, et tellivad, aga siis tuleks ka käitlustasu, nii et suurendame summat 
Ja kui pikalt ringilt saabume, on loomulikult kottpime. Nüüd pole muud kui Miiaga veidi õppida ja unenägude teele!
Teisipäev. Vaja oleks uue võrguga Fog ja PXE BOOT käima saada. Alustame PXE seadistamisest tulemüüris. Aga mingi jama tekib vahele millest ma üle ei saa ja kirjutan linnavalituse itimehele. Sealt aga saabub vastus, et ta pole ühtegi seadistanud ja andis lingi kus seadistamist kirjeldatakse. Suurem osa sellest oli mul juba tehtud, aga jäi silma next_server võti ja kui selle ka oma tulemüüris ära defineerisin, hakkas kõik kenasti tööle! Nii, tööde esimene pool on olemas, nüüd siis aga, kuigi Fogis on kõik nende endi õpetuse järgi aadressid ära muudetud, siis näen, et arvuti laadimisel saab bootimise faili kätte, aga järgmisi ressursse otsib vanalt aadressilt. Oi ma jändasin enne kui hakkama sain! Asi oli storage seadetes, see on üldistest seadetest eraldi ja no otsi lolliks
Nüüd siis sai asi valmis ja homme saab üks hapuks läinud masin uue klooni peale.
Emme käis täna Kadiga arstil põlvevalude pärast. Arst mudis ja sudis ja murdis ja pigistas ning lõppvastus oli kiire ja lihtne: ongi selline põlvehaigus noortel millele ravi ei ole ja mis kasvu arenedes kaob. Nii et jälle ei midagi kasulikku tänapäeva meditsiinist kus me mängime väidetavalt geenidega ja oleme üldse kõikvõimsad...
Koolimaja jälle väriseb. Kooliõues möllab teerull ja vahepeal on vibratsioon nii suur, et ruumis on valus olla. Maja on rahvast täis ja vaevalt ma ainus olen keda see häirib... Aga noh, kõik on õilsa eesmärgi nimel!
Täna on üks väheseid kordi kus ma koju tulen ja Miial on õpitud. Väga hea, loeme siis raamatut mis neljapäevaks peaks läbi saama...
Ja siis õhtusöök ning plaan jalutama minna. Emme on väsinud, seega tema ei tule. Jalutame tänagi K-Rautasse - hommikul tehtud tellimus on õhtuks pooleldi valmis. Nimelt tellimist vajava detailiga läheb aega, aga teised asjad pandi valmis. Nüüd ma ei saa sellest käitlustasu mõttest enam aru, aga no las ta olla 
Kolmapäev. Täna on rahvusvaheline muusikapäev. Olen selle tarbeks lauluõpetajate soovil valmis pannud slaidid, need saavad hommikul veel kodus kiiresti telekasse ära saadetud ja siis alles liigun kooli.
Tänu Jörgeni vussi läinud Windowsiga arvutile saab tema masin kloonitud, uuendatud ja siis ka klooni fail sellest uuema versiooni. Win-win olukord
Uue võrguga ei toimi veel ka OCS Inventory. Serveri saan ma üles, aga nüüd on vaja kliendimasinatel muuta ühte faili kus IP aadress sees, selleks tuleb skript kirjutada ja läbi domeeni ära parandada. Tegelikult siis peaks ühe muudatuse veel skripti kirjutama, sest ka WPKG tahaks aadressi uuendust, kuigi ma olen mõelnud temast tegelikult loobuda...
Kodus söön kiirelt ja siis puhkan. Täna on selle õppeaasta esimene trenn koolis, seega vaja seitsmeks kohal olla. Aga pean minema veidi varem, sest Janar soovib siin üht teist, seega peame temaga enne pööningul ringi kolama.
Trennis oleme täna üheksakesi! Minu arust rekord, rohkem pole kindlasti olnud. Igatahes mängime taas jalgpalli, aga püüan nüüd veidi rahulikumalt võtta ja see õnnestub. Ühe löögi suudan küll varbaga teha, aga õnneks verd välja ei löö. Teine kord püüan hoolikam olla
Mängisime siis neli viie vastu, aga kui ühel mehel pea ringi hakkas käima, siis ausalt neli nelja vastu mitte midagi ei muutnud, ikka sama hästi mängisime edasi 
Koju jõudes loeb emme Miiale raamatut ette. Viskan ka siis kõrvale kuulama, sest eilsest lugemisest tekkis huvi edasise osas
Raamatu nimi on Totu Kuul, üldiselt raske sõnastuse ja igavate loeteludega raamat...
Netimaailmas on täna huvitavaid juhtumisi. Nimelt mitte kunagi ei ole olnud, aga just täna kaks lehte mida õpetajad tahtsid kasutada, ägavad mingite sertifikaadiprobleemide all. „Alles paar päeva tagasi toimis,” nagu õpetajad ise väidavad. Et tegu poleks kuidagi majasisese tulemüüriga, siis kontrollisin ka telefoniga väljaspool kooli võrku ja tulemus oli sama...
Neljapäev. Kaja telefon hakkas nädalavahetusel jamama ja kui nüüd mõni päev ta enam-vähem toimis, siis tänane päev on retsart restardi otsa. Seega ei jää nüüd muud üle kui tuleb uus osta...
Algselt pidin täna minema Puiesteele kohe hommikul, aga siis anti märku, et probleem lahenes ja nii liikusin siis väikese hilinemisega peamajja.
Töötoimetused käivad ja asjad sujuvad, aga maa väriseb ja kõrvus uriseb – õueala ehitusel kasutatakse taaskord teerulli, see kuri väristab maad nii et tool logiseb ja ruumis olles kõrvade vahel kumiseb 
Meie Škodake käib täna piduriketaste ja õli vahetuses. Avastatakse, et ka tagumised amordid vajavad vahetust. 640 eurokest ja asi taas korras. Tõenäoliselt lähevad uuel aastal esiamordid siis ka vahetusse 
Olen veel koolis kui Miia helistab ja nutta üürgab. Selgub, et kukkus rattaga kooli juures, aga vedas enda koduni ära ja alles siis helistas. Igatahes on põlv verine, peopesas auk ja püksidki katki. Ütlengi talle, et vaadaku nüüd ise kas trenni läheb või mitte, aga et andku mulle teada, saan treenerit ette hoiatada kui ta ei lähe. Aga ta võttis enda kenasti kokku ja läks ikka kohale, seal pandi plaastrid peale ja trenn käis kenasti lõpuni (Y)
Täna õhtul tuleb Gerly. Kadil värvitakse juuksesalke, Miial ja minul tehakse lõikus.
Ja siis on jalutusõhtu. Läheme Mõmmiga alguses kahekesi, et tuua K-Rautast tellitud jupstükk ka ära. Kaja läheb aga Gerlyga kaasa Lõunakeskusesse telefoni ostma
Tagasi sealt tuleme aga jala kõik koos
Loodetavasti saab Kajal uue telefoniga, mis ta ka Samsungi (S25 Edge) ostis, telefoni mured läbi (Y) 
Täna jalutades hakkasid kõrva lennukimürinad. Neid lendles terve õhtu üle Tartu linna, ma juba arvasin, et äkki on mõni uudis jäänud nägemata...
Teemad maal on praegu kõrgharjal. Kahjuks aga on ajaga napp seis, kohati ka teadmistega ja vaat et lõpuks ka abikätega. Nimelt oleks küttesüsteem vaja korra täielikult käima saada, et vaadata kuidas ta toimib ja siis sellest järeldused teha eeloleva talve osas. Samamoodi suvetoa ehitus on mitmete teemade taga, hetkel veel materjalide, aga hiljem juba aja ja töökäte taga
Ja kui küttesüsteem omadega kenasti toimib, siis oleks vaja tegeleda suvetoa ja eeskoja seinaga mis maja seinaga ühenduses... Pluss siis majas lagede soojustamine ning kohati ka akende ümbruse tegemine. Kõlab palju tööd, mis ta muidugi ka on, aga samas kõlab ka meeldiva väljakutsena 
Reede. Õpetajate päev! Koolis on lühendatud tunnid ja tunde annavad abituriendid. Minul asendust ei ole, aga ei taha ka, abistan abituriente ja tegelen erinevate teemadega.
Ennelõunal on õpetajatele aktus aulas. Esinevad erinevad lauljad ja tantsijad, siis on kohvilaud ja peale seda tuleb BINGO õpetajatele, sellest viimasest ma osa ei võta.
Kaheks oleme oodatud Elleri muusikakooli Tubina saali. Käin kodust läbi, et vahetada riided ja viia asjad koju ning jalutan kohale. Poolel teel kohtume Helianiga ja jalutame koos kohale.
Rahvas liigub kohe Tubina saali. Seal on algatuseks direktori kõne, siis kuulutame välja kolleegipreemia (Maiu) ja siis algab kontsert. Kontsertil on esinejate hulgas ka meie oma kooli õpilasi. Algab asi viie kandle mängijaga mis on igati äge sissejuhatus, selline pisut ebareaalne, hea pala ja super esitlus. Kõik mainisid seda ka hilisemas snäkilauas ära. Teised esinemised, enamasti puhkpill ja klaver koos, olid ka huvitavad, aga vau-efekti ei tekitanud 
Ja siis snäkilaud keelel sibiseva ja lihtsalt mulliga šampusega. Sinna kõrvale erinevaid suupisteid. Loomulikult on püstijalabaar ja rahvas siis liigub ringi ja tekitab siin-seal suhtlusgruppe, samamoodi sai ka ise ringitatud. Samal ajal järjest rahvast vähenes ja lõpuks jäime üldse neljakesi ümber laua. Kuna erinevaid asju jäi omajagu üle, siis kutsusime muusikakoolis ringi liikuvaid õpilasi kõike tarbima mida nad ka hea meelega tegid

Kodus tagasi saab puhatud. Siis avastan, et hiir on kooli jäänud ja tahaks niikuinii väikest jooksu teha, nii sai kaks asja kokku pandud ja koolis ära käidud. Ja et kodust tuli ka mingi info mida poest oleks vaja, sai ka meiekas ära käidud

Maailma hea elu haigustunnused karjuvad uksest ja aknast sisse, vähemuste mõttelaad kipub domineerima ja ajuhälviklus aina süveneb. Luku taha pannakse juba kaine mõistuse kuulutajaid, aga isegi valitsuse tasemel on degratsioon nii suur, et minu maailma see jama enam ära ei mahu... Siin siis artikkel sellest kuidas Šveitsis pandi vangi mees kes väitis, et reaalselt on olemas vaid kaks sugu: mees- ja naissugu.
Laupäev. Hommik on just käima jooksnud ja plaanidki tehtud kui avastame, et Miial on täid. Oli seda siis nüüd vaja? Lendan kohe alla linna apteeki rohtu ostma.
Tartus on täna linnajooksud ja raeplats, kuigi kõik totaalselt udus oli, oli tegevusi ja muusikat täis. Hommik oli hämar ja tundus nagu oleks varahommik, sellepärast tundus see jooksuteema nagu kuidagi vara, aga kell oli juba pool üheksa... 
Igatahes siis mürgid kõigile pähe, siis riidematerjal pesemiseks kokku ja jääb nii, et Kadi siis tegeleb kodus pesudega, meie kolmekesi läheme maale. Kadi muidugi oli jubedalt pettunud, et meil täid on ja oli sellest üsna häiritud...
Käime kiiruga K-Rautast läbi ja liigume Rõngu peale. Õnne tuli bussiga sinna, aga et meil tegevusterohke hommik oli, siis hilinesime pisut peale poole tunni. Selgus, et siit läheb ka buss Puka peale, aga et me jõudsime peaaegu samal ajal, siis Õnne ootas meid ära. PS Bussist me möödusime poolel teel 
Meil oli Kajaga kindel plaan tegeleda maja soojustamisega, aga igasugu aiatööd röövivad ehituse aega. Lõpuks siis aga saame tegelema hakata ja teeme ära külmkapitaguse seina. Elik siis soojustus, laudis ja pistikupesade toosid. Ka välisukse kohalt oli vaja kinni ehitada. Igatahes olime oma toimetustega rahul, aga teha on veel omajagu.
Aga kell on armutu, viime Õnne linna ja liigume Tartusse. Linnas on saun, see paneb päevale mõnusa punkti. 
Kadi on siis terve päeva kodus õnnetu ja majandanud pesudega. Aga no mis sa ikka teed, ega elu seisma jää. Elus on ikka nii, et ootamatusi tuleb peale, see täide teema on siinkohal veel üks leebemaid!
Pühapäev. Täna läheme emmega maale, aga kahekesi. Nimelt tulevad vanaemad täna lastele külla, peamiselt siis Kadi eelseisva sünnipäeva osas...
Maal soojustame teise ukse juures, selle mis suvetuppa viib. Siis akende kohalt kust see lahtine oli ja saepuru välja kukkunud. Asendasime need kohad villaga, sest saepuruga oleks seda väga raske teha olnud... Ka pööninguluuk saab kinni ehitatud, aga selle pealtpoolt soojustamine jääb mõnda teise päeva.
Jaak käib külas. Näitan ära mis meil elektriga vaja teha oleks. Loodan, et ta sellega meil nüüd lähiajal lõpuni läheb, sest tahaks kütteproovi ära teha. Pöidlad pihku!
Kuniks ma Jaaguga toimetan käib Kaido poisiga läbi, aga ma temaga suhelda ei jõudnudki, läks enne ära... Jääb järgmise korra peale 
Lõpuks hakkab vihma tibutama ja me sõidame linna ära. Vaja veel ka kodus asjade ja lastega toimetada.