Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.

Meie toas seisnud pildid pandi lõpuks seinaleEsmaspäev. Uus nädal algab nii nagu iga töönädal. Kui hommik on veel kuiv, siis mõni tund hiljem keerab sajule, aga õhtuks on taas sadu üle.
Peale kõige muu tilulilu kõrval püüan taas kaameramasina virtualiseerimisega õnne proovida. VirtualBoxiga mul siiski õnne ei ole ja kõik mis ma püüan teha, sumbub ikka suurde nulli. Proovin siis VMPlayeriga, aga ka siin on igasugu komistuskohad, virtuaalmasin ei jookse käimagi. Siin on mõte, et peaks masina kettast ikka uue tõmmise tegema, äkki see meeldiks rohkem kui ta oleks kohe *.vdmk mitte *.vhd. Aga hetkel pole selliseks toimetuseks mahti. Laen alla ka VirtualPC nimelise tarkvara mis on Microsofti oma ja aastast 2004, aga see ei lähe Win10 all enam mitte käimagi, mida muidugi oli ka oodata :P Ehk siis mitu päeva on juba luhta läinud, näis, kuna ma siis veel ühe korra katse teen...
Täna saab korda VPN kooli suunal. Pikalt oleme selle seadistamisega tegelenud, aga nüüd on teemal joon all ja tuleb teha õpetajatele õpetus ning ongi kõik kombes
Kuna Miia rahvatantsu ei pääsenud, läheb ta täna V.A.T. Crew tantsustuudiosse. Lähen peale kooli talle sinna vastu ja ta on igati rahul ning tahaks seltskonnaga liituda. Aga ma ei kiirusta registreerimisega, las käib kolmapäevases trennis ka
No ja siis ongi juba õhtused toimetused, Miiaga õppimine ja jalutusring.
Miial on homseks õppida, tegelen temaga. Algatuseks on vanasõnade taustal vaja leida vastus ja see siis pildina joonistada. Võib preili ikka kõike üle jala teha?! Ainuüksi päikest joonistasime seitse korda enne kui sai asi rahuldav... Teine ülesanne kätkes endas sõnaderodus lausete moodustamist. Siin ta sai isegi hakkama, aga mõne keerulisema lausega andis endalgi pead murda

Täiega kotiti äraTeisipäev. Hommik on hämar, tibutab, ärkamine on raskevõitu. Päev aga jookseb vaikselt käima. Nõud saavad puhtaks ja prügimajandus korda, kooli sõites saab kuurist kaasa ka kaks kotti igasugu IT-kola mis kooli IT-laos päeva peale paika saab.
Õhtul käime Kadi mahitusel Tammekal jalgpalli vaatamas. Täiskasvanu pilet 9 eur on ikka paras kirves, lapsed saavad õnneks ühe euroga. Ma oleks 5 euroga rahul, 9 on kuidagi paljuvõitu, eriti arvestades, et just väga ilusaid emotsioone siit vähe saab Näiteks tänane mäng Tammeka ja Vapruse vahel oli alguses kena kuni 1:1’ni, siis saabus 1:2, siis sai Tammeka punase ja lõppakord oli suisa 1:4 peal. No ei ole see emotsioon mida soovida :P Ja siis vaesekesed pidid veel taluma vihma mis hooti sadas, meil katuse serva all oli õnneks asi OK.
Mis aga meeldis, oli see, et täna olid kohal kaks poisiklutti oma trummiga ja need põristasid ning laulsid nii et maa must. Suure trummiga tüüp tagus siis nende järgi kaasa (Y)
Kui mängus oli seis 1:4, siis mingi hetk hakkas Kadi äpp näitama 1:5. Juba arvasime, et AI on siin käe vahele pannud ja juba teab, et Vaprus veel värava lööb. Aga ei löönud. Hiljem selgus, et ka jalgpall.ee näitas sama valet infot Miia oma panust andmas

Jörgeniga katset tegemasKolmapäev. Täna võtan taas ette vana kaamerate süleri kloonimise. No mitte kuidagi ei õnnestu. Siis aga sähvatas, et teeks täiesti nullist uue virtuaalse XP ning siis paigaldaks sinna ka kaamerate tarkvara ja vaataks kas nii toimima hakkab. Mõne tunni majandamise järel oli mul XP püsti, tarkvara sees ja kaamera pildidki jooksid. Jee! Küll aga läks nii, et kui samal ajal jookseb ka uute kaamerate soft, siis virtuaalses masinas ei suudeta pilte jooksvalt näidata vaid hanguvad. Nojah, lõpuks siis põrkusin uue teemaga. Aga sellega jääb nii, et käivitataksegi uus tarkvara siis kui selleks on vajadus
Täna on lastevanemate koosolekud, nii klasside kaupa kui tervel koolil. Alustan siis Miia klassis ja edasi juba aulas. Päev venis väga pikale, aga ikkagi kui koju jõudsin, sai ka Mõmmiga jalutustrenn tehtud
Miia käis täna taaskord tantsutrennis ja Kadi käis ka asja uurimas. Miiale jätkuvalt meeldib, Kadile aga seal ei istunud ja jätkab oma kooli tantsugrupiga

Killustikukoormaga rongNeljapäev. Ma ei tea mis päev see selline on, mitte midagi konkreetset ei ole välja tuua aga ringi olen jooksnud kui tõbine D: Hommik algas tasemetööde sissejuhatamisega, aga edasi, no mitte mingit pidepunkti Nii palju on, et valvurid said siis ka uue arvuti nüüd lauale
Peale kooli liigun poe kaudu koju. Sööme kes me kodus oleme ja siis lähen Miiale tantsutrenni vastu, ta ise tahtis, kuigi üldse minna ei viitsinud Tal vist hakkab tantsutrenn suisa kolm korda nädalas olema!
Ja siis helistab emme, et käime Hinnapommis. Nii ta võtab Kadi kodust ja meid Miiaga meieka juurest peale ning käimegi ära. Suurt midagi erilist ei leidnud, aga üht-teist siiski.
Nii kui koju jõuame, anname Mõmmile ka märku ja läheme jalutama. Täna on meil Mõmmiga kindel suund teada, sest tahame korraks üle vaadata Kroonuaia tänava äärde ehitatud padeli väljakud. Ja siis tuleme kesklinna kaudu tagasi koju.

JupikeReede. Tänaste töötoimetuste juures on üks arvutiparandus, üks Mobiil-ID paigaldus ja terve tosinigasugu muud pudi-padi.
Vaatan viimased asjad üle ja lähen veel enne koolist lahkumist spordisaali korvpalli loopima. Mul on tavaliselt kümneste kordadega visked kolme punkti joonelt ja vabavisete joonelt. Enamasti on kümnest kolm. Täna aga, kus pole pikka aega käinud, on seis ikka kole nutune Kolmese sain sisse alles 18. heitel ja vabaviske 10. korral Masendav!
Õhtul käivad I' ja ema külas, tulevad teised üsna hilja, hurjutangi neid, et järgmine kord palun varem tulla Nimelt oli mul vaja veel üks pakk automaati ära panna, pärast nende lahkumist käimegi Kajaga COOPi juures ja kohe ka poes.
Kadi tahab oma vana iPhone käima panna, aga ei mäleta PIN koodi Otsime pikalt kuidas algseadete laadimist teha, lõpuks siis üle iTunes tarkvara saame seda teha, aga ka seal on enne mitmeid komplikatsioone Igatahes asi õnnestus.

Paunvere laatLaupäev. Kadi sõidab täna sõbrannadega Tallinnasse. Lähevad nii öelda ostutuurile. Eks ta rohkem selline sõbrannade vaheline ulamine on, sest ostmisteks just palju raha kaasa ei andnud
Hommikul sajab, toimetame kodus erinevate asjadega. Ma üldiselt Palamuse laadale minna ei taha, aga et Kaidoga ehitamine homsele lükkus, siis pole mul ka muud head ideed. Nii me siis kolmekesi Palamusele sõidame.
Laadal on nii nagu ikka. Ilm on veidi hämar ja õhk on väga niiske, aga rahvas ja melu neelavad meid sisse ja nii me seal kulgesime. Osturallit me ei kavandanud, aga mõned ostud ikka tegime. Näiteks sõime Peipsi Maitsetes lõunat, kuigi see söök oli alla igasuguse arvestuse. Ma ei hakka nimetamagi kui palju raha selle kehvapoolse toidu eest maksime...
Laadal sõitis ka rong, et vaikselt väsimus peale kippus, siis otsustasime endid rongiga tuulutada. Sõitsime kahes suunas linnast välja, igas punktis oli viieminutiline paus. Laada moosekandid Rongisõit
Ja siis liikusime veel veidi ringi, uni kippus peale, lava ees märgade olude tõttu istuda ei saanud, seega sõitsime koju ära.
Õhtune osa on enamasti puhkamine ja saunas käik. Ja kui Kadi koju jõuab, siis neid emotsioone on ka kuhjaga

Päike tõusmas Puka pealePühapäev. Täna on lõpuks see päev kus saab taaskord midagi ehitada. Ja ehitame suvetuba. Ma ei tea kas selle käesoleval aastal ka valmis saame, aga loota tahaks küll.
Poole kaheksast liigub Kaja Miiaga I' juurde minu ema järele ja nad sõidavad Tõrva, võtavad Õnne ja tulevad Valga kaudu maale. Minu aga võtab peale Kaido ja kahekesi võtame suuna otse Pukka.
Ja ega meil Kaidoga muud ole kui et tööriistad ja materjal õuele ning hakkame peale. Aeg jookseb, töö edeneb. Täna on väga soe ilm, kuiv ja päikeseline, vaat et liigagi soe on Igatahes on õhtuks karkass valmis ja minul sellest väga hea meel. Ka tuuakse Pukka ära uus uks mis suvetoale läheb, nii et ka see mure langes nüüd ära. Järgnevateks töödeks on vaja soetada OSB plaate ja katusekatte materjal, kahjuks vist selle kuu finantsid enam sellele vastu ei pea ja asjad liiguvad edasi järgmise kuu peale, vaatame. Lähinaabritel on sarikapidu Suvetoa karkass
Kaido sõidab koju, meie ülejäänud liigume Tartusse üle Tõrva, paneme emad seal maha ja sõidame kohe linna ära.
Õhtul toimetan veidi arvuti kallal, lapsed õpivad ja Kaja käib sõbrannaga jalutamas.

Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Google Analytics
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Joomla
Remember me
Kinnita
Keeldu
Salvesta