Esmaspäev. Täna on mul koolis tööpäev – vaja on võrku edasi ehitada. Kooli on ära eksindu veel mõned õpetajad
Lisaks on majas võõraid mingite seadmetega statiividel, selgub, et teevad koolist 3D jooniseid, et siis ventilatsiooni projektiga need kokku viia.
Õhtusse mahub ka kliendi külastus ning vihmasajud mis õue minemist takistavad...
Teisipäev. Kuna puhkuse ajal sai mitu korda tööl käidud, siis võtan järjest päevi tagasi. Täpselt nii et oleks neid hea maal ehitamiseks ära kasutada
Kaido võtab mu seitsmest peale ja liigume maale.
Pukas on täna ilm vihmavaba. Teeme tänavapoolse tuulekasti valmis. Lõuna ajal käib Kaido Kraines toidu järel, aga kuidagi läheb nii, et kõik mis talle kaasa pakiti, ei vastanud meie tellimusele
Aga noh, süüa ikka sai.
Peale lõunasööki lammutame suvetoa karkassi ära mis mul veel püsti oli jäänud. Nüüd siis saab selle aluse taldmikuga tegelema hakata. Taldmiku valame, seega et kui juba betooni tellimiseks läheb, siis tuleb lähiajal ka panduse ja trepi teemadega kiiresti edasi minna. Igatahes õhtul sõidame tagasi linna.
Õhtul võtame Krokatsi peale ja liigume Kambjasse. Seal on täna jooks. Lähen sel korral koos Miiaga 5 km jooskule ja jooksen temaga kaasa. Raskevõitu see asi tal vahepeal on, aga konkurentidega mõõtu võttes pani täitsa hästi
Miia aeg 40:38:3.

Kolmapäev. Ka täna tuleb mulle Kaido järele, käime K-Rautast läbi ja liigume maale. Täna sai Õnne ka rongile ja liitub meiega maal.
Algatuseks seame korda tänavapoolsed vihmaplekid. Seal on need kokku pandud mingitest juppidest, aga meil on erinevatest kohtadest mõned kenad pikad lõigud üle jäänud ja panemegi siis need kenasti sinna.
Ehitame valmis ka saalungid suvetoa põranda valamiseks. Edasi paneme peno vundamendi soojustuseks seina külge ära. Asjad sujuvad!
Kuigi jah, vahepeal kostitavad pilved meid ka sadudega.
Panin päeval oad keema. Unustasin nad loomulikult ära, olid teised korduvalt vist ka üle keenud, sest ilm oli löga täis. Aga oad iseenesest said head ja tulid välja küll (Y)
Kaido läks linna tagasi. Mina aga jään maale. Vahepeal küll kerkib kliendil teema mille tõttu tekib peaaegu vajadus rongile minna, aga saame selle ikka eemalt lahendatud (Y)
Õhtuse aja kasutan ära vihmaveetorude tagasi paigaldamiseks tänava poole. Siis saab poes käidud, tehtud õhtusöök-puhkus ja vaadatud Kirgede Tormi. Hiljem loopisin killustikku suvetoa põranda täiteks, aga et päev oli väsitav, siis see töö eriti ei sujunud

Neljapäev. Panin hommikuse kella nii, et pool tundi enne rongi väljumist ärkan. Ärkasin aga juba kuue paiku, siis vedelesin ja uni oli katkendlik. Seitsmest ajasin kargud alla ja tegin kohvi koos saiakestega.
Rong väljub 8:08, jõuan kenasti paar minutit enne. Väljas on 13 kraadi, elik jahe, puhub tuuleke mis raudteepeatuses kerge jaheduse naha vahele ajas. Augusti ööd ongi jahedad ja loodus hakkab end vaikselt sügiseks või suisa talveks ette valmistama...
Koolis on suuresti võrgu ja wifi seadistamise teemad.
Hiljem käime Kadiga tema parema jala põlvele ultraheli tegemas. Siis jääb Kadi Kristinaga linna, mina võtan KFC’st kanad ja liigun koju Miiaga sööma.
Miski kuidagi rusub, keeran pikali ja magan kolm tundi... Ja siis on vaimu koristada ja üle käia ka kõik trapid.
Kui emme saabub, käime perega poes ja siis teen rattasõidu kooli ja käin ka Sani juures. Täna mina ei jaluta, aga Kaja ja Mõmmi lähevad küll 
Reede. Ma ei tea mis siis nüüd eile oli, aga magama jäämisega oli raskusi, uni oli poole ööni õhuke ja korralikku und ei tulnud (ju sellest päeval magamisest). Täielik lootusetuse tunne! Lisaks oli palav ja nina kinni, lõpuks käisin panin konditsioneeri käima ja vurtsu ninna, siit edasi sai juba magada...
Täna on taas tööpäev ja liigun kooli. Jätkame oma seadistamistega ja õpetajate tagasi tulemise eeltöödega 
Tööpäeva lõpus külastasin üle paari kuu klaverit. Jah, vaim on vaikselt lahtunud pillimängu teemal, aga see selleks. Võtsin enamuse oma osatud lugudest ette ja üllatusena avastasin, et käed liiguvad iseenesest sinna kuhu peab. Rush E lool on üks koht mis täna välja ei tulnud, aga avastasin, et kui mõtlema hakata, siis läheb asi sassi, kui ei mõtle vaid lihtsalt mängid, siis asi jookseb iseenesest
Täitsa huvitav, seda vist nimetataksegi lihasmäluks 
Täna sõidan ühele kokkusaamisele ühe kliendiga Viljandis. Õigemini Viiratsis
Sõit sinna on kiire ja sujuv.
Klient näitab oma valdusi ja siis vaatame kodulehte. Märgime üles mõned tähelepanekud, saan veidi infot küttesüsteemidest ja nüüd liigun edasi Pukka.
Antslas on mingid remonttööd ja liiklus on suunatud maateedele. Väga suure ringiga saab edasi Rõngu peale. Ma loll oleks võinud ikka julgelt otse panna, sest küll ka asulas oleks ümbersuunamisi olnud. Aga noh, läksin seekord sealt kust suunati, aga ühel hetkel sai siiber, keerasin otse Riidaja peale kuna tunnen selle kandi teid ja ma tõesti ei soovinud üle Tõrva minna 
Maal on vihmasajud. Nende vahel tegelen suvetoa põhja täitmise, tihendamise ja tasandamisega. Märg killustik määrib mu riided koledasti ära
Aga töö tehtud, sõidan koju, jõuan kaheksast. 
Mis kurat seal Arktikas ikka on, et sinna pääsemist nii rängalt piiratakse? Ei paista, et see on riikidevaheline võitlus, pigem omavaheline kokkulepe teiste piiramiseks. Ja mulle ei tundu, et tegemist on vaid maavarades või strateegilises tähtsuses...
Laupäev. Magasin sügavalt – kohe näha, et eile oli tihe päev
Peale kümmet on vaja läbi käia koolist ja siis juba võtan kodust tõukeratta ning suundun meieka kaudu Sani juurde. Meil algab Sani juures südapäevast Suveolümpia IV, ehk eks-jalkafännide spordi- ja lõõgastusüritus. Saab ülitore päev, on soe ja tore. Kodus tagasi olen juba enne üheksat.
Pühapäev. Täna tuleme varem üles, sõidame terve perega Tõrva Õnne järele ja liigume Antslasse Hauka laadale.
Laat on muidugi tore, jalutad ja vahid ringi, kuulad laval toimuvat, trehvad paari tuttavat. Heal juhul ostad midagi ja tunned lihtsalt rõõmu olemisest.
Üldiselt aga lihtsalt üks aja surnuks löömise koht 
Antslast liigume Pukka. Ega me suurt tööd tegema ei hakka, põhiline on kasvuhoone kastmine
Siis viime Õnne Tõrva ja käime ka minu ema juures ning siis liigume linna tagasi.
Tartus lähevad teised külla, mina hakkan üht masinat installeerima. Hiljem teen väikese jooksuringi ja siis avastan telest päris huvitava seriaali Kes Tappis Otto Mülleri millest vaatan siis tänase osa ja kaks sellele eelnenud osa 
Mida rohkem juustu, seda rohkem auke. Seega, mida rohkem juustu, seda vähem juustu...