Eesti Raudtee väljastas postituse selle lõigu rekonstrueerimistööde osas (link ka nende kodulehele). Välja on toodud ajagraafik erinevate sulgemiste osas mis tähendab siis palju ka bussidega asendamisi jms. Mis aga uudises silma jäi ja millel ei olnud täpsemat selgitust on see: „Puka jaam likvideeritakse, alles jääb Puka peatuskoht.” Kommentaarides ka suur raudteeajaloo jms entusiast Valdo Praust küsis, et kas tõesti ajalooline jaamahoone lammutatakse. Vastust veel ei ole, aga minu arvates oleks selle maamärgi kadumine Puka jaoks üsna suur kahju. Siiski Pika tänava lõpu otspunkt oma pargi, hekkide ja ringteega päädib imekena ajastutruu jaamahoonega. Selle kadumine teeb Puka poolikuks, minu jaoks kindlasti. Kahju on sellisest hoonest, kui endil vaja ei ole, andke mulle, hea meelega võtan vastu!
Keegi kommenteeris hoonet nii: „...on hoone üsna kehvas seisus...” Aga ma ei saa temaga nõus olla: „Mina julgeks väita, et hoone seisukord on hea, vesi kuskilt läbi ei paista ronivat, vaja oleks veidi ühe nurga vundamendiga tegeleda ja siis hoone ees suur kivitrepp tahaks ka kohendamist. Puitosad paistavad, vaatamata vanusele, väljast veel täitsa korras. Jaamahoone ootesaal aknast sisse vaadates ei anna ka märki mingitest tõsisematest probleemidest. Ühes maja osas on EVR oma seadmetega, teises maja osas toimuvast ei tea
Ma loodan ka et seda nüüd lampi maha ei võeta, oma ringteega on ta nii vaatamisväärsus kui ajastutruu ehitis.”
Nii et, nüüd ootangi siis täpsemat infot, sellele pole seal EVR veel vastust andnud. Igatahes hetkeseisuga kardan halvimat.
Samas mõtted veel liikusid, et äkki siiski ei puudutagi see asi vana jaamahoonet vaid jaama muutmine peatuseks tähendab hoopis et enam ei ava rong kõiki uksi vaid on ’väljumine C-alast”? Mingil määral oleks see loogiline vastus 
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Feestiraudtee%2Fposts%2Fpfbid02nR9oABN2WCcmNNxQMXme3hbg9n45kfXhTWZzUjWqtRgo4uJH2danm18AEqXci7ujl&show_text=true&width=500" width="500" height="447" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>