Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Hollandi fännid20 Robben!!! Kuigi Austraalia on terve alguse surunud, murrab Robben üksi uhkelt kõigest läbi ja isetseb lõpuni kuni väravani. Igati kõva vend!
Pool minutit hiljem austraallased viigistavad: Cahill! Välk ja pauk!
Imelik, väga imelik, Holland on täna kuidagi saamatu! Andsid siis esimeses mängus kõik ära või?

Peale poolaega on mäng käinud siia sinna kuniks 53 said austraallased penalti ja selle ka lahendasid: Jedinak. Mina olin täna Hollandi poolt :S
57 Elion käis mul kaheks minutiks maha ja Van Persie põmmutas sellel ajal viigi!!! 2:2, kodanikud!
67 Ilge pommitamine Hollandi värava all, tulemuseta, aga siis kohe vasturünnak, tulemusega! Holland juhib 2:3: Depay.
80 Nüüd on siis vägi Hollandi käes, tehakse värava all mürglit ja vaatajatele närvikõdi