Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Noh, favoriit või asi!Rio De Janeiro, +26 kraadi.
Tšiilikad alustavad väga näljaselt, esimesel pooleteisel minutil juba kaks võimalust suisa!
Hispaanlastel mäng kohe üldse ei suju kui vastased on kiired ja iga pisikese asja peale kogu aeg kanna peale käivad Nii ei saa ju oma pallikest üksteisele veeretada vaid peab kõike kiiresti tegema Et nad on siis natuke hädas ja seda on, heas mõttes, meeldiv näha!
20 Fantastilise töö tulemusena lähevad tšiilikad juhtima: Vargas. Ma ei tea mida Hispaania kaitsjad tegid, igatahes oli äkki mitu valget värava all ja väravavaht, kuigi kõvasti vastu puikles, jäi hätta.
Tänased tribüünid on väga värvilised ja võiks kogu spektri üles lugeda. Igatahes kui Hispaania käes on pall, saadab neid piiiiiikkk vilekoor.
36 Ei püsi hispaanlaste käes pall, vastased on kaitses väga head. Samas vastased enam nii hirmsalt peale ka ei käi ja kaotavad ka liiga lihtsalt palli...
42 2:0 on paika pandud! Esimese katse väravavaht tõrjus, teiseni aga enam ei jõudnud. Lööjaks: Aranguiz. Ma ütleks, et Hispaania on mängust väljas!

Esimesel minutil on Hispaania äkiline ja kiire, aga trahvikasti ei jõuta :P Tšiili on ikka kõva müür ees
Ainus kes Hispaanial on suutnud midagi ohtlikku luua, on Costa, aga kõik lõpeb kas napika möödumise, kaitsja kerge segamise või väravavahiga.
71 Väsimus on peal ja ega väga vaadata ei viitsi. Tšiili teeb muudkui huvitavaid käike vastaste värava all, samas kui hispaanlased suurt essugi ei suuda.
Kuus minutit lisa. Nendest kaks istuvad mõlemad meeskonnad Tšiili karistuskastis ja tambivad palli. Mingi maagia on vist mängus kuna pall raamide vahelt sisse ei saa.