Mängu algus on intensiivne ja kiire. Üllataval kombel on just mehhiklased need kellele enamus võimalusi tekib.
Tribüünid on kenad: punased ja kollased värvid on läbisegi. Huvitav, kas vastasfännid omavahel jagelema ei kipu minema
Kusjuures ma ei leia vabu kohti tribüünidel!
21 Ei saagi nüüd öelda, et üks või teine meeskond parem oleks
Panevad mõlemad kenasti!
36 Hetkel on brasiillastel rohkem väravalahinguid olnud, aga muidu on nauditav vaadata kuidas kiirelt ühe värava alt teise alla jõutakse, et leitakse ikka koridore kust liikuda ise ja kust palli edasi sööta. Lahe!
Kohtuniku töö on hea, mulle meeldib, laseb pisut lahtisemat ja julgemat mängu mängida, kohati liigagi tugevat
Aga tänu sellele on ka võitlust rohkem ja teatrit vähem.
Poolaja kokkuvõtteks võiks öelda, et mehhiklased mängivad osavamalt, palli valdamine ja trikisöödud, ka pealelöögid on kuidagi tehnilisemad, keerukamad ja nauditavamad. Ohtlikumad öelda ei saa, kuna seis on ju ikka null-null viigis 
Mehhiklased teevad kohe teise poolaja alguses mitu kauget pommlööki mis aga väravaraame ei tunne. Silmailu pakuvad need aga sellegipoolest.
70 Nüüd on ka brasiillased ühtkomateist saavutanud, aga vastaste väravavaht on kui seinaks ees.
80 Mäng on kiire, no on ikka kiire! Hea vaadata!
85 Karistuslöök Brasiiliale, aga nagu kõik teised korrad – väravavaht on lihtsalt kogemata kogu aeg pallil ees
Absurd!
Samal ajal aga pole Brasiilia väravavahil mitte midagi tõrjuda olnud - kõik on mööda löödud 
OK, ilus mäng! Kahju ainult et väravaid ei tulnud.