Aaajeee! Hommikul bussijuht üritas kinnistada reisijate mällu väljumist bussist tagumistest ustest. Teisisõnu ei avanud väljumiseks esiust ja manistses inimesi bussijuhi ukse juurest tahapoole hoidma. Noh, normaalne nagu, a vat ühele mammile ei mahtund hinge ja lõugas üle bussi nii mis jaksas. Eriline tähelepanu sõnadele: "millised inimesed! Juba hommikul ollakse nii tõrksad! Kellele selliseid bussijuhte vaja on! Hommikul juba nii nahaalne!..." ma edasi ei jätka. Mida aga mammi saavutas - mitte midagi, mitte kõige vähematki positiivses suunas. Ajas närvi enda, bussijuhi kui ka kaasreisijad. Tegelikkuses paistis et tal olid omal probleemid ja sai lihtsalt kuhugi seda välja valada, aga miks just juba varahoommikust töös oleva bussijuhi peale kes peab veel pool päeva reisijaid ohutult kohale toimetama? Egoistimutt!
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Hommikutrauma
- Üksikasjad
- J. Raudmaa