Nonii, mina olen nüüd kolepaha inimene. Köögikata sai marutigedaks. A mai teind suurt miskit, küsisin ainult miks üks praad on nii 11 eek kui ka 12 eek. Ma saan aru kui üks on poolik ja teine täispraad, aga kõrvuti olles on nad rohkem kui identsed. Noh, ja siis tigetses ja seletas et ühele ta paneb ikka kartuli võrra vähem ka ja et üldse, tema võib meile ka topeltportsionitena toitu taldrikule panna... Teisisõnu, mina südames loodan, et ta mu mõttekäigust ikka aru sai ja ma homme juba paremas (toidu)nimekirjas olen 
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Köögikata veidrused
- Üksikasjad
- J. Raudmaa