Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Viimaste aastatega on välismängudel käimine fännide seas järjest harvemaks jäänud – eraelu surub peale. Nüüd oli siis mäng Viljandis, mis aga polegi ju nii kaugele minna. Aga minejaid oli meil üks auto ja see ju kummist pole. Kuigi, vahet ei ole kui palju meid läks, peaasi et meie hulgast oli minejaid! Ma nüüd päris täpselt ei teagi kes peale Silveri, tema poja ja Nicolase seal veel esindatud olid, igatahes tublid, et nad läksid!

Viimane ühisvaatamine läks meil aia taha, aga sel korral võttis Kaido ohjad enda kätte ja tegime ühisvaatamise minu töö juures – seal selleks ruumi ja häid tehnilisi võimalusi (kõik tänu Jaanusele muidugi). Peale minu ja Kaido tulid veel kohale: Sani, Üllo, Sigmar ja Mällar.

Mäng pidi algama netivahendusel Postimehe abiga kell 18:15. Panime diskobloki püsti, aga striimi ei tule. Päris kaua ei tulnud. Kaido luges meile juba tekstiülekannet ette. Ja et asi nõnda mage poleks, avasime kõva mürgipudeli Vana Tallinna

Läks kaua, aga lõpuks said Postimehe käpikud asja niipalju korda, et eetrisse paisati telepilt venekeelse pealelugemisega. Halval ajal käis kah Nii palju kui nüüd nägime, oli Viljandi pideva tule all. Enne poolaja lõppu viis Paur Tammeka juhtima! Ilus! Aga poolaeg ei olnud veel läbi, pealegi pandi neli minutit poolajale otsa, kuna murul valusid nautida said suisa kaks meest: meie Koskor ja vastaste Õunap... Ehk siis, poolaeg jäi lühikeseks, aga teha polnud midagi.

Teine poolaeg sujus üsna samamoodi kui esimenegi – üsna meie taktikepi all. 68 minutil teenisime penalti mille Koskor tuima rahuga väravasse sokutas. Siit edasi enam midagi suurt ei toimunudki. Mängiti aktiivselt, aga skoor jäi muutumatuks ja poisid said kolme punktiga kodu tulla (Y)

Ja mängu lõpuga sai läbi ka meie ühisvaatamine. Võibolla oleks fännid veel linna peale tuulutamagi läinud, aga et meil Kaidoga järgnes päevakava järgmine punkt, siis teised lahkusid. Tänud taaskord meeskonnale õnnestunud mängu eest! Oleme nüüd peale seda vooru 15 punktiga neljandal kohal, samas kui esikohal on Levadial 17 punktiga ja viimasel kohal Vaprusel 2 punktiga.