Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Avasin oma sellehooajase jalgpallikülastuse staadioni ääres! Eelmisele kodumängule ma kahjuks ei jõudnud. Aga pole hullu midagi, teised fännid olid kohal.

Sel korral käisime terve perega. Lahkumisega läks kiireks ja maha jäi kogu riietuslik atribuutika. Vähemalt soojalt sai riidesse pandud

Minu tüdrukudStaadioni äärde jõudsime siis kui hümn käis ja mehed platsile tulid. Tiirik andis meile loa kiirelt teisele poole platsi lippude ja trummide järele minna, ja nii käisime Praxa ja Nicolasega ringil ära. Kõik õnneks laabus.

Aktiivfänne oli kohal vähe: Nicolas, Praxa, Mjaasa, Sani ja mina. Aga vahet ei olnud, tegime aegajalt hüüdeid ja kolistasime trummiga. Kohal oli ka ERR kes meid iga nurga pealt filmis – nad teevad fännidest vist mingit saadet. Kahju kohe, et meil nii lahja fännirühm vastu panna oli. Aga see selleks.

Mäng ise oli hea. Nii kui algusvile ära käis, saime hüüdega just ühele poole ja Sairinen laksatas vastaste väravaraamidesse – 1:0!! Selline algus tõotas vaid head. Algus mängus oli võitluslik, kuigi kerge meie domineerimisega. Meil oli rohkem võimalusi väravateks kui vastastel ja see päädis enne poolaja lõppu veel teisegi väravaga mille Paju sisse sokutas Hakkasime endid juba võidumeestena tundma kui minutike hiljem Frolov ühe tagasi lõi. Deem, rikkus enne poolaega tuju ära

Poolajal tuli ERR meie juurde ja tahtis intervjuud teha: minu ja Nicolasega. Minu ja Nicolasega??? Üldiselt ma poleks tahtnud intervjuud anda, aga et meil kedagi muud polnud välja panna, siis ei tahtnud fänne häbisse jätta. Tuli võtta ette see karistus ja häbitunne alla suruda.

Küsimused olid õnneks laialivalguvad, ei midagi konkreetset. Aga noh, et mõtlemisaega polnud, siis said vastused üsna konarlikud ja kindlasti ka kummalised Elu esimene intervjuu siiski :P Nicolas paistis end justkui mugavamini tundvat...

Teine poolaeg hakkas kaarte sadama, just punaseid. Üks paidekas langes, aga mängu aktiivsus sellest ei kahanenud ja meil midagi sellest ka paremaks ei läinud. Oleme ennegi vähemuses olevalt meeskonnalt lüüa saanud Läks viis ja paar minutit – Slashchev lõi meil kolmanda! No kas nüüd on siis turvaline tsoon tagatud? Loota võis. Kuus minutit hiljem skooris Slashchev taas, aga see kord Neemeloga võideldes hoopis omaväravaga. 3:2 – liiga õhuke jää millel turvaliselt käia! Ja siis järgnes palju minuteid kahepoolset võitlust oma momentidega, aga ei midagi tõsist. Kümme minutit enne lõppu võlus üks paidekas veel ühe punase välja Nonii! Siit edasi käis mäng Tammeka taktikepi all, nii et Paur ja Koskor said jalad valgeks. 5:2 skooriga mäng lõppes. Ilus mäng, hea mäng, võidukas mäng! Aitäh meeskonnale sellise toreda elamuse eest! Mina olen rahul