Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Sel korral läks siis nii, et olen üksi lastega ja autota. Mäng algab hilja, aga soov esimest poolaegagi kohapeal vaadata oli. Oli see soov seni kuni selgus, et peatus.ee leht on maas ja ma bussiaegadega end kurssi viia ei saa. No selge, ma ei viitsi lastega peatuses passida, seega lõin kohapeale minekule käega ja panin läpaka ja teleka kodus valmis.
Kuulu järgi on täna platsi ääres fännidega halb seis ja juba ülekande esimestel sekunditel on näha, et fänlust pole: trummi pole, lippe pole ja kõik istuvad.

Aga, olgu selle fänlusega kuidas on, mäng on siiski teisest puust. Juba kolmandal minutil minnakse Pärnu vastu juhtima kui Jõgi saab hakkama selle hooaja põnevaima väravalahendusega

Ülejäänud poolaeg on igav ja kiretu. Tuuled puhuvad mikrofoni ja miskipärast ka kaamera pilt on vahepeal hägune. Mängus on võimalusi mõlemal poolel, aga Tammeka justkui ei viitsi enam. Samal ajal Pärnu viitsib ja loob ka olukordi. Aga jah, mängupilt on must - liiga palju pallikaotusi ja edasi-tagasi jooksmist. Ma ootasid Tammekalt domineerivamat mängu.

Fännidest veel rääkides, Pärnul on fänne mingi kuus tükki, need seisavad ja laulavad; on fänniriietuses (Y) Tublid poisid.

Uus poolaeg algab uue hingamisega ja Koskor lööb kohe värava! Ja veel viis minutit rabelemist ja saame penalti mille Tekko realiseerib! Jee! 3:0 on väga hea ja mugav tsoon võidu loomiseks Aga eks me vaata veel, ei saa öelda, et ka pärnakad aktiivsed pole.

Nonii, alates 60. minutist aga lähevad asjad käest ära, sest pärnakad löövad avavärava ja juba kümme minutit hiljem saavad penalti mille realiseerivad. No mida jama toimub? Kas tõesti laseme ohjad käest ja saame PÄRNU käest pähe??? 3:0 on kümne minutiga maha mängitud 3:2 peale...

Kümme minutit enne normaalaja lõppu suudame aga vastaste värava all tulisema lahingu maha pidada ja Preimanil õnnestub lüüa tartlaste neljas värav! No nüüd on ikka lootused sealmaal kus ehk enam ei mängita seisu maha Pärnakad ei taha asja jätta, kohe on neil päris hea võimalus sisuliselt üks-ühele ja kahe jälitava kaitsjaga, aga palli kaotab ründaja Pechterile ära.

Mängu viimastel minutitel ja lisaajal kuulen lõpuks Tammeka fänne, just noorfännid skandeerivad tammekat, tublid, et midagigi kuulda lõpuks on!

Ja 4:2 skooril mäng lõpebki. Mänguolukordi üle vaadates on mängu algus päikesevalguses ja lõpp ööpimeduses Väravate koond on laetud SIIA kui keegi vaadata tahab
Ja hommikuks on Postimehes uudis Jõgi supervärava teemadel – eks seal on jah, mida vaadata ja nautida

Ning päeva peale kohtun Kaidoga kes kohal oli. Kuna meil fänne vaid paar tükki, siis ei hakatud seal mingit melu tekitama – ei ole pointi. Küll aga selgus noorfännide skandeerimise põhjus – Sani oli krõbedamat moraali lugenud