Esmaspäev. Koolis tegelen täna Puiestee masinate ettevalmistamisega ja õhtul saab osa vajalikust ka kohapeale ära saadetud 
Üks õpetaja käib uue uue telefoni ja kellaga. Taaskord põrkame selle otsa, et Stuudiumil ei tohi äppi tõmmata Play poest vaid tuleb minna Stuudiumi enda lehele ja sealtkaudu paigaldada. Tüütu ja totter, aga saame toimima.
Zone pani ühe kodulehe tema vormi kaudu saadetud teate pärast meililiikluse kinni, kuna see meiliaadress olevat kuskil mustas nimekirjas kui spämmer. Ühe f***ing meili pärast?! Ja palus mul üle kontrollida kas lehel on Captcha seadistatud. Captcha pole kunagi 100% asju kinni hoidnud, nad teavad seda ise ka, aga ei, üks meil ja lehel meili saatmine kinni, PÕMM!
Õhtul lähen Annelinna taha kus I'l on aiamaa. Paneme seal täna majakest edasi püsti. Saame valmis ka, aga maja on kõver kui kasaka mõõk, tuleb nüüd midagi välja mõelda, jääb teiseks korraks 
Ja siis kodus saab puhkuselainele. Miia on ka millestki nii väsinud, et vajub üsna varakult ära 
Teisipäev. Liigun kodust otse Puiesteele. Vahetan seal klasside kaupa masinaid välja. Lõunaks aga pean peamajja minema, saan Liisiga kaasa.
Peamajas on mul laulutunni asendus. Teemaks on töölehed mille taustale pean laskma erinevaid heliribasid. Saab väga põnev ja äge tund 
Ja siis Bolti selga ning Puiesteele tagasi. Õhtuks saavad kõik renti tagasi minevad masinad vahetatud ja vanad komplekteeritud. Üks osa suurest tööst on tehtud (Y)
Kuna Puiesteele läksin rattal, siis nüüd liigun rattaga peamajja tagasi. Väljas on täna mõnusalt soe.
Peamajas saab veel kaks töökohta ümber tehtud ja nüüd võis koju ära minna.
Emme läheb täna küla peale, meie Mõmmiga aga jalutame. Ring viib raudtee äärest Aardla tänavani ja teiselt poolt tagasi. Mul on aga kole joogijanu, Aardla peal on mingi pitsapood, võtan sealt veepudeli. Oleks ma aga ette teadnud, et poolene Aura mullivesi maksab 1.60 eurot, oleks võtmata jätnud...
Kolmapäev. Hommikul liigun kooli, panen asjad kokku ja siis tuleb Tairo. Laeme asjad autole ja liigume Tammekale, mina lähen oma rattaga.
Tammekal on täna MHG spordipäev. Mina olen kummikuviske boss ja minu meeskonnas on veel Madis ning Johanna (hiljem Aija). Ilm on ilus, olemine mõnus, töö käib ja konti ei murra (Y)
Ja kui kahest mul asi läbi saab, siis liigun kooli, et veel paigaldada mõned töökohad. 
Õhtul on plaan jalutama minna, aga helistab üks klient ja nii saab hoopis korraks kliendiga tegeletud. Teised aga lähevad jalutama ja ma liitun nendega hiljem.
Neljapäev. Arvutite vahetus jätkub. Palju on ainult monitoride vahetusi.
Eile on sääsk käe pealt võtnud ja täpselt kellarihma asukoha pealt – segab nagu sutikas terve päev 
Lõuna paiku käin Puiesteel. Lasen Liisil visata autovõtme aknast, aga see lendab minust mööda ja sellega saab kannatada võtmehoidja. Siis selgub, et ta viskas üldse valed võtmed
Teist korda me sama nalja ei tee, vaja veel et autovõti ka pilbasteks lendab 
Väljas on 19 kraadi, päike leegib peale ja kampsunitki pole enam vaja. Naudin mõnusat sooja rattasõitu Puiesteelt tagasi.
Nonii, kõik teada olevad masinad on nüüd paigas ja monitorid peaaegu ka. Nüüd on siis kõige raskem masin veel vahetada – oma süler. Aga täna veel sinnani ei jõua, alustan vaid otsast uuega ära.
Õhtusöögiks on pitsa ja siis kiirustab Miia kooli, sest neil on täna laulukooriga olengu-õhtu, läheb hea meelega. Meie emme ja Mõmmiga käime jalutusringil. Kui Miia saabub, on lapsed meil hilja õhtuni mänguväljakul.
Postimehest on viimasel ajal saanud surmakuulutuste mitte uudiste portaal. Igasugu nimesid, nii tuttavaid kui päris võõraid tõmmatakse vaibale. Isegi mingi minule täiesti võõra tõsielusaate osaline väärib äramärkimist
Inimesi sureb iga päev, ja mitte vähe, vaja’s neid kõiki ette lugeda on?!
Reede. Hämar ja niiske hommik. Aga selline ilm on igati mõnus tubasteks töödeks
Tegelen monitoride kokkupanekuga ja üllatus on suur, et kõik nad on kenasti olemas ja mitte ühtegi pole kuhugi ripakile jäänud
Üks süler on kuhugi kadunud, aga olin selle ise nö ära peitnud
Ja kui hakkasin siis oma süleri ümbertegemisega tegelema, siis selgus, et minu oma polegi selle aastakäigu oma ja seega välja vahetama midagi ei peagi (Y) Mul kuidagi oli meeles teisiti, aga novot, nii on...
Õhtul on meil vana pungi-futu seltskonna kokkutulek Eiko pool. Kui ma alguses leidsin endale kohalesõidu, siis Kaido räägib mu ära ja ma lähen rattaga. Ülenurmele maad on, aga enamasti on kergliiklusteed ja suurt pinget minek ei paku (Y) 
Kokku tuleb meid kaheksa. Eikol on õuele ka saun koos tünniga tellitud. Sööme, joome, jutustame, jalutame, saunatame jms. Ilm on omadega piisavalt soe, et olemegi enamasti terrassil. Mingi nelja paiku esimesed lahkuvad ja teised tahavad tuppa kolida, siis ongi just see murranguline hetk kus ma otsustan koju sõita. Üritavad ümber rääkida ja Kaido nad ära ka võluvad, mina suudan endale kindlaks jääda, sest olgem ausad, ma niigi juba poolenisti magasin, ega toas poleks midagi enam paremaks läinud 
Nii ma siis väntasin Tartusse tagasi. Oleks võinud ikka enne lasta end autoga kohale tuua ja eelmiste lahkujatega oleks ka tagasi saanud, aga teisipidi värske õhk teeb ainult head
Kaidoga sai omajagu pipraviina võetud, kuigi jah, alates südaööst ma enam alkot ei tarbinud ja nii ma olin juba täitsa kõbus poiss kui pool viis koju jõudsin.
Aga ürituse kohta ütlen, et oli väga mõnus, hubane, vaba ja lõbus olemine. Kõik on ääretult ägedad inimesed, kokkuhoidvad, stiilsed ja meeldivad vestluskaaslased olenemata promilli astmest. Näeme jälle!
Laupäev. Kuna jõudsin vastu hommikut, siis magan üheteistkümneni. Pereliikmed ei sega ka ja ega meil ka kuhugi kiiret ei ole. Ma küll arvasin, et olemine on täna hõre ja magan õhtuni, siis tegelikult on kõik täitsa korras. Autorooli muidugi ei kipu, aga sõitu läheme sellegipoolest.
Alustame kauplusest Ladu ja siis liigume Ihastesse kus on kodukohvikute päev ja kus Kadi on sõbrannadega ühes kodukohvikus abis toimetamas.
Ma küll selle kohviku nime ei tea, aga asus see tupiktänava lõpus sisuliselt tühermaa kõrval. Asi oli ette võetud suurelt: suur söögitelk, palju väiksemaid toimkonna telke ja päris suur teenindusmeeskond. Asukoha mõttes arvasin, et siia küll rahvast ära ei eksi, aga tegelikult ei saanud külastajate puuduse kohta küll kurta. Sõime ja jõime meiegi siin oma lõuna ja siis liikusime edasi 
Kodus magame, siis tuleb Miiale sõbranna külla, Kadi aga liigub kohvikust sünnipäevale ja sealt juba sõbranna poole öömajale. Mina aga saan sauna.
Pühapäev. Kaheksast ärkame ja sõidame läbi Tõrva maale. On päikeseline ja soe, loomulikult saame muru niita 
Jaak käib külas ja toob ema vana köögiakna mille ma plaanin suvetoale ära kasutada. Muidu täna nagu midagi suurt ette ei võta.

Kui Õnne tagasi Tõrva viime, käime vaatame minu ema akende vahetuse üle. Neil ju maja renoveerimises, pannakse soojustus ja uued aknad. Asi näeb OK välja 
Tartus on Miia mulle juba töö valmis seganud: vahvlite küpsetamine. Et toas kärsatada ei taha ja õues soe on, kolingi aeda. Ise on ta mõni aeg minuga, siis kobib mänguväljakule.
Mängumaja ukseesise põrand andis täna minu raskuse all järele. Eks ta juba kümme aastat olnud ka ja pole just teab mis paksust materjalist. Nüüd siis oleks aeg uus laudis sinna panna. Majast päris loobuda ka ei taha, kuigi teda pole kunagi sihipäraselt kasutatud, on ta aiamööbli jaoks väga kasulik ehitis 
Hiljem käin I'ga aiamaal. Tal seal putka ehitusest palju puitmaterjali üle millega tal endal midagi teha ei ole, tassin siis Filosoofi ja kui vaja, vean maale edasi