Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.

Et vaja siis liigutada ruudukesi et tume kast keskel saaks liikuda vasakult august välja. Minu arust täitsa lahe jublakas

Kastiplokke saab liigutada hiirega vedades ainult selles sihis kuidaspidi tema orientatsioon on. Võtad aga hiirega kinni ja vead. Palju tasemeid ära tegite enne kui mäng läbi sai või ära tüütas?

27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0">

Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:

Külaline (26.02.2005 19:54): Tõesti tore asi, mõni kord mõtled end halliks ja siis tuleb välja et tegelikult oli nii lihtne! :)
Külaline (27.02.2005 17:06): Vahva mäng! Aga kui mängima hakkad on nagu haigus. Enne lõpedada ei saanud kui kõik tasemed olid tehtud. :) Liis
Külaline (07.03.2005 03:42): Liisiga täiesti nõus :grin
Külaline (31.03.2005 22:08): Ma ei sa juba mitu päeva 39 levelist edasi.. :?
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Google Analytics
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Joomla
Remember me
Kinnita
Keeldu
Salvesta