
Valimisaktiivsus oli pealinnas 63,19%, mis muidu oleks nagu ilus number, aga tahaks näha vanuselist statistikat selle taga. Olen kindel, et pensionäridest käis hääletamas 90% ja noortest 20%. Tänapäevaseid noori lihtsalt ei huvita valimised ja nad ei viitsi, olgugi et nad päevast päeva netist istuvad, isegi e-hääletusel osaleda.
Teisipidi on ühe erakonna enamushääled ka positiivne nähtus: linnavalitsuses valitseb ehk suurem üksmeel ja kemplemist on palju vähem
Ja kui kemplemist on vähem, saab ka rohkem tehtud, olgu siis õiged või valed ideed :P{/jb_brownbox}
Tartu. Võitis Reform, aga ei saaks öelda, et eriliselt suure enamusega. Kruuse on edetabeli tipus 5284 häälega ja Margus Tsahkna tema kannul 3257 häälega, aga linnapeaks paneksin hoopis Tsahkna
Miks? Ei teagi täpselt, tundub, et uusi tuuli oleks vaja 
Loomulikult huvitas mind ka Rein Kilgi tulemus ja see üllatas, kuigi ma seda ka eeldasin, oma madala häälte arvuga. Mees, keda teab iga eestlane, jagab praktiliselt sama punktiskoori kellegi keskerakondlase Jelena Kalbina'ga kellest mina üleüldse esimest korda kuulen 
Valimisliit Vabakund, kes on minu FB sõprade jagatavate uudiste lemmik olnud, sai suisa kolm mandaati! Võiks öelda, et tubli tulemus!
{/jb_yellowbox}
Igatahes, palju õnne Eesti Vabariik! Tuli mis tuli, nagunii miski ei muutu ja elu, kas teate, läheb ikka edasi! 