Nutke või naerge, kurtke või mitte, meeldib või ei, aga kodulehel on uus nägu ja vana tegu
Seletan asja kohe lihtsalt ja kiirelt lahti. Nimelt veebimajandus jookseb igasugu nutikate asjadega kaasa ja on suisa loll lihtsalt silmad kinni pigistada. Mina olen ärkvel ja tulingi kaasa: nüüd on minu lehe vaatamine ka nutikates seadmetes mugavam. Kuigi, tuleb tunnistada, et üht teist on veel sättida, aga juba on parem 
Suures osas kujunduslik pool jääb nii nagu on, vaja on mõned konaruste lihvimised teha, aga seda teeb siis kui aega rohkem on. Kuigi mulle meeldis oma eelmine kujundus rohkem, on sel kujundusel peale nutikuse ka kiirem laadimine ja mõned lisaomadused lehte atraktiivsemaks teha. Mina olen tulevikuks valmis, kas ka sina? 
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Kodulehe uus väljalase
- Üksikasjad
- J. Raudmaa
Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:
Anonüümne (25.09.2013 12:02): Mulle meeldib!:D