Jah, uus maja, mitte et seal nüüd midagi imelikku oleks, aga... ...see maja on nurkadeta! Nurgad on tehtud ümaralt ja nüüd ongi selline seis, et selle maja juures ei saa end nurga taha peita ega ka nurga taha „laskma minna!” Õudne ju?! Mõnes toas ei saa võibolla lastki nurka panna
Aga ei, tegelikult päris nunnu hoone paistab tulevat. Asukohaks Turu ja Kuu tänavate nurk.
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Uus maja Tartus
- Üksikasjad
- J. Raudmaa

