Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Jõuame platsileSündis Kaido arvestatud 113 maailmaime ja ma pakkusin fännidele välja Sillamäele minekuks oma autot Saime kenasti ka viis inimest kokku ning sõit oli kindel. Seekord sõitsime minu tööautoga. Väljusime kaks tundi enne mängu Tammekalt. Sõitsime keskmiselt 100...110 km/h ja kohale jõudsime üsna täpseks ajaks. Oleks ma sõitnud märkide järgi, oleksime hilinenud...
Sillamäe võttis meid vastu sama ilmaga millega Tartust lahkusime. Õigemini oli ilm terve päev muutumatu: kerge tuul, pimedalt pilves ja pidevalt vihma sadades. Õnneks oli õhutemperatuur üle 10 kraadi. Mängu lõpuks sadasid kõik fännid läbimärjaks, va mina kes (loomulikult) vihmavarju kaasa võttis.
Mäng? Oi kurja! Ei kannata kriitikat! Esimese poolaja esimese poole me veel laulsime, aga muidu oli ikka väga nukker seis. Ühe laulu tegime ka teisel poolajal aga oleksime võinud ka tegemata jätta. Üldse, poolajal arutlesime, et kas läheme ära või mitte. Aga et juba nii kaugele tuldud sai, otsustasime lõpuni olla.
FännileerNii et mängust siis. Kuigi nagu mehed mängisid, mäng iseenesest kohe üldse ei sujunud. Esimese veerandtunniga olime juba kaks väravat taga. Kaitseliin lekkis nii kuidas veel sai. Vastasründajad lasti imelihtsalt kaitseliinist läbi ja kaitsjad kohe nagu üldse ei jõudnud liikuda. OK, oli ka üsna libe ja porine plats, aga seda oli ta ju ka sillamäelastele. Ka ei saanud ma aru nendest kahest väravast mis olid vastastel tegelikult tsenderdused värava alla, mis aga väravas lõppesid ilma, et keegi seganud või aidanud oleks. Ka meie ründeosas oli kaos. Üks meie ründaja ei saanud ühtegi korda palli korralikult omaks võetud, lihtsalt sahmis seal, kole oli kohe vaadata! Teine poolaeg oli veel kuidas ta oli, aga ega sillamäelastel polnudki rohkemat vaja :P 0:6 – selline oli meie pähesaamise skoor...
Sillamäe fännid olid normaalsed. Laulsid ja müdistasid trummi. Meie poole midagi ei hõigatud ja meie peale ka näpuga ei näidatud, kuigi meeskond meil tõsine poksikott oli. Ajasin nendega mõne sõna juttu ka ja nemad olid tulemuse üle igati rahul Ime kah, paljuski tänu meile saavad nad liigas arvatavasti kolmanda koha
Enne kui kodu tagasi sõita, käisime kohalikus kaubanduses ja tegime autoga suure ringi linna peal, tutvumaks siinsega.

Meie!Millest ma aga eraldi tahtsin rääkida, oli operatiivne platsiparandus Poolaja lõpus lendas üks taat liivakäruga platsile, labidas ja reha kaasas. Kukkus kibekiiresti värava-alustes mülgastes kraapima. Viskas vana soga välja, pani liiva asemele ja tasandas ära. Kui mehed platsile tulid, parandati veel teise värava esist Kena pildirida ka siia juurde