Luuletaja Beth Day soovitas lasta iga oma sõna läbi kolme kitsa värava, enne kui neid välja öelda. Küsi endalt: Kas see on õige? Kas see on vajalik? ja Kas see on sõbralik?
("Maise matka poolel teel" Toomas Paul lk.87)
Kas mitte pole siin oma tõetera sees? Minu arust isegi on. Tavaline pläkutamine ei anna ju mitte midagi. Vaadakem teadlasi või lihtsalt teadustöölisi: tükk aega mõtlevad enne kui midagi ütlevad ja kui ütlevad siis mitte tühju sõnu (enamasti).
Samas aga on kõik iga inimese oma otsustada, teinekord on parem rääkida kasvõi ilmast selle asemel et piinlikku vaikust taluda 
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
No mida me räägime
- Üksikasjad
- J. Raudmaa