Esmaspäev. Tööpäev keris end kiirelt edasi. Kui kella vaatasin oli see juba 12 kuigi tundus alles 10 olema pidavat. Teine pool päevast õnneks nii kiirelt enam ei läinud. Üldse oli teine pool väheke rahulikum, helistati vähem ja sai keskenduda tööde dokumenteerimisse.Õhtul kodus andsin viimse lihvi kodulehe sisuhaldusüsteemi Joomla ühe kommenteerimis komponendi tõlkefailidele ja andsin selle kõigile kasutusse. Alla saab laadida seda eraser.ee lehelt ja mingi aeg ehk isegi pannakse see komponendi arendajate poolt standardpaketti.
Peale õhtusööki käisime pisikesel jooksuringil ja hiljem vaatasime kudrutades telet. Õhtule andsin punkti raamatu lugemisega ja öö saabus poole ühe aegu öösel.
Teisipäev. Nagu eelmise õhtu loost võib välja lugeda siis hommikune tõusmine oli küllaltki vaevarikas, kuigi lõpuks sain kenasti jalule ja isegi õigeks ajaks bussile.Vaat see oli alles õhtu millesugust varem nagu ei mäletagi. Sain töölt kodu, ahi kütte ja raamatut lugema. Kaja tuli tegi süüa, mina lugesin raamatut. Siis sadas sisse ülakorruse naabripliks Annamaria koos kassi Pennuga. Sõi meitega veidi ja ulas niisama, tõi mulle omajoonistatud pildigi, sellest kirjutan mõni teine kord. Igatahes Kaja sättis I'ga solaariumi minema ja saatsin ka naabripliksi ära ja sadasin jällegi raamatut lugema

Kolmapäev. Vaijummel, buss hilines. Või siis äkki ei hilinenud vaid jäi vahelt ära. Võite arvata et see buss mitte tühi ei olnud.Tööl majandasin NAS kettaga, ei allunud va raip mu käsklustele. Palju aega raiskasin, aga lõpptulemuse saavutasin sellise mida vajasin. Igatahes see netis õpetuste otsimine kurnas väga ära ja silmad väsisid. Üritasin teise pool epäevast tegeleda vähem arvutit vajavate töödega.
Õhtu kulges jällegi raamatut lugedes, tõesõna, põnev on. Kaja saabudes sõime kõhukesed täis ja käisime jalutuskäik-päevapildi ringreisil. See kaasas raudteejaama ja sellelähedasi alasid. Tulemus on hea.
Neljapäev. Selline tore päikeseline hommik. Kuigi jutud pajatavad et Pärnus sajab ja see liigub üle vabariigi, me veel kaeme seda asja.Töö juures sai jälle massaaži, seekord valisin Tai massaaži ja võtsin dressid kaasa. Väga mõnus oli, kõik kohad liigutati läbi ja väänati-käänati kontegi.
Pealelõunasemal ajal taandasid pilved taevavõlvilt päikese ja hakkas lund sadama. Sellekohane sai ka tänane päevapilt. Ja sadas see lumi niimoodi õhtuni välja. Töölt sain täna tulema Taisi uue autoga.
Et täna toodi minu juurde modelliks pakk kaelakarbonaadi õllemarinaadis, siis raske ja keerulise (!) fotografeerimistöö eest sain selle pakikese omale. Õhtul lõin selle kohe pannile ja Kaja saabudes pistsime selle tõsiselt hea kraami ka nahka. Igavesti nämma oli.
Kõhud täis, võtsime suuna I' poole, Kaja tahtis seal ühele lapsele kleiti õmmelda. I' ise läks kinno. Ja nii me seal siis olimegi: Kaja õmbles ja mina lugesin I' voodis raamatut. Mitu tundi lugenud tuli mul uni pele ja suikusin seal. Üks hetk Kaja ajas mu jalgele ja tulime ära kodu. Ja loomulikult keerasime magama

Reede. Tööpäev kulges arvutite installeerimise ja paigutamise tähe all. Oi, ja palju on veel teha! Õnneks see töö eriti palju süvenemist ei vaja. Täna oli Riina sünnipäev, elamine oli lilli ja inimesi täis. Kella kolme kohvil oli siis ka pidulikum laud. Kahjuks tööde tõttu ei saanud ma omade seltsis kaua viibida. Igatahes kohe teistmoodi Reede.Kodu tulin täna autoga. Kaks nädalat oli ta seisnud pereleiva garaažis ja Jüri teda putitas. On teisel kohe teine nägu
Ilus ja kena kohe vaadata, näis kauaks :PKodus ahi kütte, tõin puid majja ja pesin nõusid milles igast söögikraami viisin maja taha Mišale. Kella 19 paiku aga I' peale ja Tõrva poole teele.
Tõrvas sai kohe veinitama hakatud, jõudsime hilja kah

Lisaks sai ostetud kaks raamatut: „Seni avaldamata Tõrva pilte“ ja „Puidule maalimine.“Et päev kiskus vihmaseks siis me maale mineku lükkasime homsele ja läksime kodu. Söögid-joogid kuni algas Eesti-Armeenia jalgpallikohtumine. Peale jalkat aga käsime Kaja emal sünnipäeval. Sõime enne ööd soolast ja magusat, itsitasime kassi üle ja kui kodu jõudsime keerasime kohe põhku.
Teeolud polnudki nii hullud ja varsti olime juba Tartus. Tõstsime oma kompsud laiali, Kaja tegi pannkooke ja maiustasime neid. Peale maiustamist otsustasime vanni soojenema minna.