Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Mõnele asjale vaatame läbi sõrmedeEileõhtune mäng jäi magamatuse tõttu vaatamata, aga täna jaksu ja vaimu on Kuigi ma nendest meeskondadest muhvigi ei tea, panin panuse Nigeeria peale.
8 minut: Nigeeria pakub kena vaatemängu vastaste värava all mis kahjuks lõpeb napika postist mööda löömisega
13 No näis kaua nigeerlased vastu peavad oma surumistega, pakun, et iraanlased lasevadki vastastel end pisut väsitada ja siis noosivad oma...
20 Nigeeria mängija Oboabona sai üsna süütust olukorrast viga, ilma et keegi süüdi oleks, lasi end suisa kanderaamiga minema viia. Kolm minutit hiljem jalutas platsile tagasi Ja siis veel viis minutit ja poiss ikka vahetatakse välja.
38 Nigeeria muudkui tekitab häid võimalusi, aga peale kasti jõudmist kõik sumbub. Ju siis lööb varsti Iraan ikka ära – Murphy seadus...
Niih, poolajale minnakse 0:0 seisuga. Tähendab, teisel poolajal hakkab alles väravaid sadama, või noh, vähemalt ükski.

Veerand tundi ja mitte midagi. Nigeeria valdab küll palli ja pommitab ettepoole nagu ka, aga no värava all jäävad ikka päris hätta... Iraan oskab kurjavaimu hästi kaitsetööd teha.
66 Oh pe*se ja pa*arahe! Ma juba vaatasin, et Iraan saabki oma värava nüüd kätte. Paras sõda käis!
73 Kui Iraan samamoodi edasi jätkab, ehk siis Nigeeriat enda väravasse ei lase, jääb veel 0:0.
77 Nigeerial on kolm vahetust juba ammu tehtud, Iraan teeb aga alles esimese ja see on loomulikult ründaja. Päris hea taktikaga platsile tuldud! Kaks vahetust veel ja Nigeeria saab veel lüüa.
80 Nigeerlased on väsinud ja iraanlased aktiveerunud – kui nad just teatrit ei tee.
90 Nigeeria teeb nüüd ka värava all mõned üsna ohtlikud lahingud, kahjuks väravat ei tule.
92 Esimene viigimäng ja esimene väravatevaba mäng. Oleks vist võinud ikka magama minna Igatahes Iraan oli kaitses ikka väga hea ja nende taktiga tõi ju neile terve punkti tabelisse