Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Häving palliplatsilNonii, esimene poolfinaal on nina all ja mina olen valmis Kui ma Triobetis olen igasugu jama peale sigatsedes oma raha peaaegu nulli ajanud, siis kahele poolfinaali mängule saab veel mõlemale euro alla panna ja täna panustasin siis normaalaja viigi peale. Näeme kuidas läheb.
Meeskonnad ronivad platsile ja hümnid kõlavad. Sakslased laulavad ja brasiillased suisa möirgavad Õnneks aga siinses mängus ei ole automaatselt võitja see kes koos oma fännigrupiga kõvemat lärmi teha suudab Muuseas kui Brasiilia hümni meloodia lõpeb, laulab rahvas ikka veel edasi – ju siis on salme rohkem ja peab ju kõik kenasti ära laulma!

1 minut ja Brasiilia teenib juba esimese nurgalöögi Ja juba lahutatakse mehi värava ell enne kui pall lendu saab Sõdivad.
7 minutiks on mõlemal olnud juba üks hea võimalus. Kahjuks ei näita võimalused mitte halligi, Holland on kohe viimaseks näiteks...
10 Müller põrrrrrutab värava!!! Nurgalöögist jäetakse mees taga vabaks ja loomulikult kasutab ta võimaluse ära.
21 Pall käib siia ja sinna ja midagi erilist ohtlikku ei ole.
22 Klose lööb värava! 2:0 Noh, kõik minu panused on nüüd korstnasse kirjutatud Aga mis teha, sakslased mängivad kenasti küll jah.
24 minge te õige kukele! Brasiillased on juba purustatud! 0:3 on tõsiasi: Kroos. No jah, võib vist magama minna.
25 Ei suuda eelmist lauset lõpetada kui sakslased löövad neljanda: Kroos taaskord. Tore on vaadata Brasiilia fännide nägusid: ahastus, õud, nutt ja kindlasti ka viha ning pettumus...
28 0:5!??! Kust see välk ja pauk nüüd välja kargas? Lööjaks Khedira. Kuigi kaamerad leidsid Özilil olevat ülipeene suluseisu, on värav kirjas. Noh, Saksamaa tuleb ka üldvõitjaks. Tekib küsimus, et kuidas Brasiilia üldse nii kaugele sai. Igatahes kui nii edasi läheb, on kõik Saksamaa mängijad värava kirja saanud :P Lahe on see, et see viies värav kordab analoogseid tulemusi kuskilt 1950'ndate ajast
Ja edasi mängitakse rahulikumalt. Poolajale pannakse minut otsa ja kardan, et teine poolaeg Saksamaad troonilt enam ei lükka. Seega ma nüüd ei teagi kas vaadata mäng lõpuni või ühineda tüdrukutega unelainel.
Kõikide MM'ide väravate üldsummas on nüüd Saksamaa ühe palliga ees Brasiiliast Päris põnev statistika jookseb teleekraanil.

48 Brasiillased muudkui kukuvad sakslaste värava all, loodavad vist ebaeetilistele võtetele. No proovigu, küll siis kaarte jagama hakatakse.
51 Brasiillased pole alla andnud. Kaks head võimalust mis kull Neuer ära on rikkunud :P
53 Neuer taas aktsioonis, kuigi Brasiilia pmst üks ühele läks...
57 Klose vahetatakse välja ja all oli kirjas, et poiss on läbi aegade suurim MM'ide väravakütt.
59 Brasiilia tegi üsna värava ees koleda sööduvea ja polnud kaugel see kuues väravgi Nurgalöögi see-eest said. Nurgalöögiga tehti rahulikult ja lõppes sellega, et Cesar sai oma oskusi näidata, tõstes palli üle lati.
66 Sakslastel oli hea võimalus taaskord kuues lüüa, aga kuidagi laisalt mingi ja Cesar tuli karistuskastist välja ning nullis selle olukorra.
68 0:6 ja lööjaks Schürrle.
76 Ei muud midagi kui et Müller ei suuda end talitseda ja meeskond tuleb appi teda maha jahutama ja viivad ta ruttu ära – vaja ju teda ka finaalmängus
78 Schürrle põmmutab seitsmendagi värava. Mõni panustaja võib vist miljonäriks saada
84 Ma ei tea kas ma olen liiga loll või mis, aga ootan auväravat. Ka siis kui Tammeka saab suurelt peksa, ootan ma vähemalt auväravat, et poleks puhtalt kere peale saanud.
90 Ohh! Saivad oma auvärava kah: Oscar.

Brasiilias on leinapäev ja Saksamaal rahvuspüha. Üldiselt oli Brasiilia mäng hambutu, oleks neil vähemalt Suarez olnud Scolari, brasiillaste treener, saab vist nüüd küll uisud alla, aga see on juba järgmine teema :P