Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Viimane kaheksandik-mäng keset öödNiisiis, taaskord mäng kus ei oska kellelegi favoriidi staatust anda. Triobet panustab Belgia peale, mina aga viigile, vähemalt normaalajal. Kas ma seda mängu ka lõpuni suudan vaadata, saab selgeks lähimate tundide jooksul

Pole minutitki kui USA üsna hea ründe teeb, kuigi taustal just diktorid Belgia kaitset kiitis Elu on ikka naljakas – miski ei pea paika Ja teiseks minutiks saab USA juba teise nurgalöögi.
Pole minutitki kui Belgia teeb üsna hea ründe ja väravavaht napilt varba vahele saab Ja teiseks minutiks on neil juba kaks nurgalööki kirjas :P
22 Noh, nüüd on ka USA saanud ikka mõned head momendid tasakaaluks Belgiale. Mõlemale poole ohtlikud kontrad ridamisi.
Poolaeg. Tulistatakse mõlemalt poolt. Vahepeal vaatad, et nüüd belglased löövad ära, siis jällegi ameeriklased Siiani aga pole kumbki ära löönud, kuigi paremad võimalused ja suurem surumine on belglaste poolt.
Poolaegadel on näidatud mingeid taktikalisi lõike erinevatest väravalöömistest. No ma ei tea, kõike võib joonistada, aga minu arust on enamus liikumisi siiski üsna kaootilised juhused ja pole mingid kindlad mänguplaanid...

53 Belglased jooksevad kahekesi värava ees pallile vastu, esimene ei jõua ja teine jookseb üle. Neid segas ka kaks kaitsjat kes samamoodi lihtsalt jooksid ja palli kätte ei saanud
55 Belgia kõmmutab latti ja üldse annab kõva turmtuld – värav pole enam kaugel
67 Ah, värav on ikka kaugel. Belglased ei oska kastis üldse peale lüüa, justkui ei julge ja ei taha ka. Istuvad seal pikalt, veeretavad, kaotavad korraks ja võidavad tagasi, peksavad vastasmeeskonna meestele pihta ja pall lendab üle audijoone... No kurja!
75 Kaks värava löömise võimalust Belgiale ja nemad löövad otse väravavahi peale kuigi ruumi on lüüa küll! On tippjalgpallurid või mitte?
90+2 Ameeriklastel on sigahea võimalus mäng ära võita. Kuigi väravavaht on üsna ees, ei löö tüüp mitte väravale vaid taevasse. Kohe näidati treeneri ja fännide nägusid Head näod (Y).
Nüüd siis lisaaeg. Keset ööd, eksole. Homme viivad tööasjad Tallinnasse ja Jaanus roolib, seega ma luban endal täna öösel kauem üleval olla

Lisaaeg tõi õnne belglastele. USA suutis küll ühe tagasi lüüa ja kaugel polnud ka teine, aga aeg mängis nende kahjuks ja nii jäigi lõppskooriks 2:1.