Vaadake et te mind kunagi riigikokku ei vali kui te just ei arva nii nagu mina. Nimelt igal hommikul ma näen kuidas kooliõpilased kooli jalutavad. Igasugu tüdrukutirtsuhakatised on ennast üles meikinud ja nende perse näitamise vajadus on nii suur, et seelikud on ümber kaela tõmmatud ja sukad on hammasteni. Ausalt, ma ei taha kuulda hiljem jutte et neid on kiputud käperdama või seksuaalselt ära kasutama. Johhaidii - ise nad kutsuvad seda esile! Väljakutsuval riietumisel lihtsalt on sellised tagajärjed, aga ega sellest enne aru ei saada kui esimene laks käes on. Kurb, aga tõsi.
Muidugi asi peaks alguse saama kodust. Vanemad võiksid ikka näha kuidas nende maimukesed riietuvad et kooli minna. Üldjoontes KÕIK saab alguse kodust. Aga jah, on vanemaid kes ei hooli, ja siis vist peaks kuidagi ühiskond kaasa aitama. Seega, mina olen poolt et koolidel oleks riietumisalane seadus mis sätestaks mingidki piirangud kooliriietuses ja ka näiteks ehete kandmises. Kas just peaks äärmusliku koolivormini asi minema, see sõltuks erinevatest asjaoludest. Vaat selline arvamus siis. Ütle nüüd julgelt välja mis sina arvad, ma'i hammusta 
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Koolivorm massidesse?
- Üksikasjad
- J. Raudmaa
Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:
jflash (17.05.2011 08:31): Ja just nagu välk selgest taevast: http://www.tarbija24.ee/?id=438972
Teemaks siis "mobiilid ja traadita internet tuleks koolides ära keelata" :D