Käisin ühel õhtul rattaringikesel stiilis "oroviir mõtsatii ülõ jõõ ülõ mää" ja üks huvitav asi hakkas silma. Nimelt on aastate jooksul reisirongi liiklus pidevalt kahanenud ja vahepeal olid mõned suunad raudtee rekonstrueerimise tõttu üldse suletud. Nüüd on kõik otsad valla ja raudteejaamas oli korraga kolm!!! reisirongi. Isegi Kaja, vaadates pilte, imestas
Et see ka minu joaks imestust väärt oli siis tegin ka paar klõpsu, vaadake ja imestage siis kah 
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Kolm rongi
- Üksikasjad
- J. Raudmaa

