Tartus Ülikooli raamatukogus on juba iidamast-aadamast kohvik olnud. See on olnud peidetud kuskile teise korruse mitme koridori nurga taha ja ainult teadjamad raamatukogu külastajad teadsid sellest midagi. Pealegi, et sinna sisse pääseda oli vaja ära anda üleriided ja omama raamatukogu lugejakaarti...
Nüüd siis aga on päike pilve tagant välja lastud, sündinud on kohvik Gaudeamus mida kõik saavad külastada. Reede õhtul oli tähtsamate ninade jaoks ka avamis-tseremoonia. Linnarahvale avati kohvik laupäeva hommikul. Et see kohvikuke on natuke ka minuga seotud siis käisin seal enne tseremooniat majandamas ja tegin ka mõned pildikesed. Vaadake ise, tegelikult tundub päris õdus nurgake.
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Kohvik Gaudeamus
- Üksikasjad
- J. Raudmaa
Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:
lugeja (29.01.2011 14:40): Laupäeviti Gaudeamus võiks kauem lahti olema, raamatukogu on kuni 20-ni lahti ja kohvi-kooki soovijad ikka on!!! Miks ma pean ühe jooki pärast Kaubamajja kõnnima?





