Juba ammusest ajast räägitakse kuidas Tartus Ropka raudtee (sadamaraudtee) üles võetakse ja selle asemele sõidutee tuleb. Siiani pole mina seda näinud. Nüüd siis eelmisel aastal avastasin planeeringu, mille käigus lubati teha kergliiklustee selle raudteeosa äärde. Nüüd on aeg käes ja teeehitus käib. Hetkel käib see lõigul Riia tänava juurest kuni mõnikümmend meetrit peale Väike-Kaare jalakäijate raudteeületuskohta. Seal teeb tee praegu käänaku raudtee poole ja kaob. Ideeliselt peaks aga tee minema Võru tänavani välja, ja miks mitte sealt ka Tähe tänavani
Aga las saavad selle esimese asjaga enne valmis 
Ka teine raudteepool saab kergliiklustee, mis viib suisa Ringtee tänavani välja. Mulle see igatahes meeldib! 
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Kergliiklusteed raudtee ääres
- Üksikasjad
- J. Raudmaa











