Liigun täna üle Raeplatsi – mitte midagi erilist. Käin ära Oomipoes Rüütli tänava lõpus ja naasen Raeplatsi – möll käib, rahvast kõik kohad täis. Üritasin siis kõnest, mida peeti rõdult, aru saada millega tegu aga kuulsin ainult kõne paari lõpulauset, seejärel hakkas puhuma pasunakoor. Leidsin rahva seest lipu millel suurte tähtedega kirjas KARLOVA GÜMNAASIUM. Selge, ju siis on KG'l miski üritus. Arvuti taha jõudsin siis kiikasin netist järele – KG'l sai täis 135 aastat.
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Karlova Gümnaasium 135
- Üksikasjad
- J. Raudmaa


