Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Pisikesed jooksevadPühapäevane ärkamine algas küsimusega: mis täna teeme? Kaja tuulas just FB's ringi ja avastas, et meid on kutsutud Kambjas järve jooksule. Vaatasin, et 2 km distants mulle väga sobib, seega otsustasimegi minna Kaasa sai võetud ka Inna ja Reijo, kuna lapsed paneme 150 m jooksma
Ilm oli päikest ja tugevat tuult täis, aga paistis, et see ei seganud suurt kedagi. Et korraldajatel Jaanusel ja Annel oli abikäsi vaja, siis saime Kajaga endile ka ametid: Kaja jagas lastele nänni ja mina olin fotojäädvustaja.
Laste jooksud olid kahes jupis, pisikestele 150 m ja suurematele 400 m. Panime Kadi Lillega jooksma ja Inna jooksis Reijoga. Täpset järjekorda nüüd ei tea, aga enam vähem nii, nagu start lahti lasti, nii nad ka lõpetasid
400 m oli juba vähe tõsisem jooksmine, aga eks lapsed olid ju pisut vanemad ka. Esimese ja viimase vahe tuli vist esimese topeltaeg Aga oli näha, et ega ta spordi peal väljas polnud, lihtsalt niisama pandi end proovile.
Mina tulen!2 km lasti kahe jooksuna. Esimeses salgas noored ja teises salgas siis juba täisealised. Mina siis selles teises grupis Esimese kilomeetri võtsin vaikselt sörkides, jooksin miski härra sabas. Teise kilomeetri esimese poole kiirendas juba ka härra, aga teine pool, kui rada kulges mäkke kuni finišini, hakkasin hoogu juurde isama ja viimased 200 m andsin nii kuidas torust tuli See 200 m oli eesolija kinni püüdmine, raske ta oli, aga hakkama sain :P Hiljem muidugi kahetsesin, oleks võinud ta enne finišilippu ikka mööda tagasi lasta, tegin veel noorele neiule psühholoogiliselt liiga...
Samal ajal kui täisealised 2 km peale lasti, lasti täpselt teises suunas ka 4 km rajale start. Ma küll alguses ikka arvasin, et mina lõpetan oma 2 km samal ajal mis 4 km lõpetajagi Õnneks, kordame, õnneks nii ei läinud :P
Noh, jooksud joostud, ootasime tulemusi. Minu vanusegrupis 31...40 mina medalikohale ei tulnud. Oleks ma aga oma vanust kahe aasta võrra valetanud, oleksin vist teiseks tulnud Minu tagasihoidlik, mitte spordiinimese ajaks tuli: 10.10 Arvestades minu jooksustiili, polnud midagi paremat oodatagi - arenguruumi nii et tapab Ja üks fakt veel lisaks, oma ristitütrelt Lillelt (12a) sain ka lakki, tema aeg 9.26! Pildirida.