Täna on siis see suur ja rõõmus päev kui kooli-inimesed kooli lähevad – teadmiste päev. Pääh, aga mis mul sellest, minu jaoks on sel aastal midagi palju tõsisemat – mul saab 10 aastat pereleivas töötamisest!!! Juuu-huu! Kümme aastat tõususid ja mõõnasid, töiseid ja eraelulisi keerdkäike, aga nagu kalale kohane – ikka ujub!
Seega kõiksugu õnnesoovid ja assortiikarbid on igati teretulnud nähtus
Tehke järele, minuvanused :P
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Juubel – 10 aastat!
- Üksikasjad
- J. Raudmaa