Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

open boxOlin küll nädalavahetusel mängudest eemal aga hoidsin telefoni vahendusel silma peal. Ja tekkis vajadus kirjutada sellest eraldi teema, loeb siis seda keegi või ei
Nimelt kõik mängud pakkusid üllatusi ja põhimõtteline vanasõna "pall on ümmargune" ehk tõlkes "juhtuda võib mida iganes" sai jälle kinnitust.

JK Tammeka - JK Viljandi Tulevik 0:3 – viimased kolm mängu on platsil valitsetud ja saadud võidupunkte, nüüd aga viljandlaste vastu ei suudetud ühte väravatki! Meeskonnas on enamus väljamaalt toodud poisid aga paistab et kehvad poisid... Mängu pilt olevat olnud nii halb et osad fännid peale kolmandat väravat platsi äärest lahkusid.
JK Nõmme-Kalju - JK Tallinna Kalev 3:4 – kindlasti väga põnev heitlus kuna väravaid löödi väga palju. Tähelepanu väärib see et kalevlastel pole enam õiget treenerit ja meeste treeningutel on kaos ja seda näitas ka eelmine mäng tammeklaste vastu kus viimased kalevlasi päris maapõhja mängisid. Teine, veel tähelepanuväärsem seik on et kalevlased kaheksakümnenda minutini olid 1:3 kaotusseisus ja viimase kümne minutiga suutsid nad lüüa KOLM väravat ja võita! Kaljukad jäid muidugi selsamal minutilka ühe mehega vähemusse. Igatahes kalju fännid olevat olnud üli-nördinud.
JK Narva Trans - JK Kuressaare 10:0 – Trans oli üle pika aja hoos ja andis korraliku lahingu saarlastele. Kuigi mängus oli palju väravaid ei usu ma et seda mängu ilus vaadata oli ja pakun et saarlased on siiamaani šokis. Ja palju oli pealtvaatajaid? Kakskümmend! Imelik et kui muidu vene hingega inimestele jalgpall väga kohe istub siis narvakad on selle koha pealt ikka väga vedrad.
JK Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 0:1 – Kui Sillamäe figureerib tabeli teisel kohal siis nende üks värav mängu kohta on ikka nigelamast nigel või on siis Paide tõesti nii hea. OK, üks värav, aga see oli kohe alguses 43'l sekundil ja löödud leedulasest KAITSE-mängija poolt! Paneb ikka kukalt sügama.
JK Levadia - JK Flora 1:0 – sellest mängust nägin televahendusel 15 minutilist lõppu ja olgem ausad see oli kole. Kohtunik lasi mängida väga toorelt ja vigu tehti pidevalt mida ära ei vilistatud. Pall käis ühest otsast teise ja ilu polnud kuskil näha. Viimasel paaril üleminutil oli Flora väga usin ja terav aga viiki nad kätte ei saanud.