Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.

Siin ma siis olen: "Hüljatud ja maha jäetud, kurvad kujud jälitavad..." Killu võttis oma miljon asja ja kadus pöidlaküüdiga Itaalia poole. On mõnel aga tahtmist öö hakul ja vihmasajus niimoodi tee äärde minna. Igatahes minu ennustus et nad tagasi tulevad ja homme hommikul lähevad on korstnasse kirjutatud - nad juba Lätimaal Strencis. Nad - killu ka miski tibu veel, tartlanna. No too tibu muidugi omamoodi meistrimees, olevat veel kell 15 tööl olnud, kell kukkus, puhkus algas, omad asjad, paar poodi ja minek!

Head teed neile minna ja maitea, kivi kotti või miskit. Peaasi et elus ja terved tagasi jõuavad. Õigemini tagasi ei jõua nad kahekesi. Koos nad lähvad kuni (ma pole kindel) Jugoslaaviani ja sealt siis killu üksi Itaalia poole...

Kodu on kohe poole tühjem ja üksikum...

 

 

Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:

Külaline (10.07.2007 19:42): Killu Põhja-Lätis väikelinnas nimega Strenci. Poleks uskunud et nad nii kiiresti sinnamaale jõuavad.
Külaline (10.07.2007 19:44): Killu siis otsapidi Leedu piiri ääres. Läbi käidud Riia linn ja saadud eestist tulnud rekka peale mis Poola läheb.
Külaline (10.07.2007 19:46): Killi Poolas Radomsko lähistel. Homme üritavad Tsehhi jõuda.
Külaline (10.07.2007 23:26): Killu möllab Slovakkias. Päike paistab ja mäed on niiiii ilusad! Ja need päevalilleväljad! Lihtsalt fantastiline!
Külaline (11.07.2007 21:24): Killu ITAALIAS! :D Homme hakkavad lõuna poole liikuma.
Külaline (13.07.2007 13:56): Killu on hetkel Bolognas, sõitsivad sinna Veronast rongiga. Ehk teisisõnu sai kiirteelt maha.
Külaline (15.07.2007 13:49): Killu: \"Jõudsingi täna lõpuks Rooma! See linn on ikka tõesti uskumatu, igal sammul vaatamisväärsused, turistid kah. Colosseum igatahes on nähtud :) Lahe!\"
Külaline (15.07.2007 21:38): Killu ikka roomab, ehk on Roomas :D
Külaline (18.07.2007 15:44): Killu oli siis emmessennis. Liigub tegelikult üksi mitte koos Anneliga, Sloveeniast saadik. Tagasituleku kohta ei oska midagi muud öelda kui et tagasi ta kindlasti tuleb, meri olevat veel täitsa nägemata:D Praegu asub Foggia\'s, Roomast edasi ja on külas ühel emmessenn tuttaval: \"tutvun kohaliku eluga, maitsen kohalikke roogasid.. vaatan ringi..\"
Külaline (18.07.2007 15:44): Killu Itaalias. Väljas 30-33 kraadi kuum. Palmid kasvavad ümberringi, ilus.
Külaline (18.07.2007 21:01): Killu istus terve päev Vahemere ääres Manfredonias beachil, väljas 43 kraadi ja nüüd on kõrbenud...
Külaline (20.07.2007 15:17): Ulab niisama, vahib kaktusi ja higistab :P
Külaline (20.07.2007 23:19): Killu kimab rongiga lõunapoole, kaktused vaatavad aknast sisse. audteejaamas olevat keegi vastas aga rong hilinevat tunnikese mis olevat Itaalias normaalne nähe. Igatahes tahab ta seal lõunas beachile veel ronida kuigi tunnistab et üle 40 kraadine palavus on tüütavaks muutunud ja mõtleb juba tagasitee peale! :) Aga mis seal ikka, kui meri vastu tuleb kus seal ikka edasi minna :P
Külaline (22.07.2007 21:07): Killu pani ööotsa pidu. Käis miskil folgikontserdil ja peale seda beachil toimunud rastade reggae peole.
Külaline (23.07.2007 22:43): Killu elab kellelgi külas. Tagasi tuleb võibolla kahe nädala pärast. Mina olen igatahes tige, jäägugi sinna!
Külaline (29.07.2007 20:54): Läheb neljas nädal... Helistasin, olevat lennukipileti ära ostnud järgmiseks pühapäevaks... Praegu aga kasutab \"viimseid päevi\" päikese võtmiseks.
Külaline (02.08.2007 12:37): Ei tea, majandab niisama ringi. Mustad mehed pargis kollitamas.
Külaline (09.08.2007 15:47): aga nüüd on killu kodus tervelt ja õnnelikult
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Google Analytics
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Joomla
Remember me
Kinnita
Keeldu
Salvesta