Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

PAIDE LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA  0:6 (0:2). Paide sai Flora käest ikka suure kaotuse osaliseks, kuigi nad eelmine nädal Nõmme-Kalju vastu väga tugevat mängu näitasid. Terve mängu jooksul ei ühtki hoiatust!

JK TALLINNA KALEV - TALLINNA FC LEVADIA  0:1 (0:1). Mind hämmastab, kuidas on võimalik kahekümne kaheksandaks minutiks saada eemaldamist kahe kollase kaarti läbi?! Räägime pallurist Serpat Yapici. Kas mees pandi platsile palli mängima või vastaseid tümitama, selles on küsimus. Muidugi on jällegi omamoodi üllatus see, et Levadia suutis Kalevi võrku ainult ühe palli sokutada, seda veel siis, kui mängiti täismeeskondadega mitte ühega enamuses.

NARVA JK TRANS - TARTU JK TAMMEKA  1:2 (0:2). Tammeka tuulutas Narva väravat juba esimese poolaja lõpuks 0:2! Tammeka fännina on see ainult suur rõõmu ja õnne tipp Vaadates aga minevikku, siis siiralt loodan, et Tammeka võitles võidu ise välja, mitte ei imbu siit taaskord mingi kurjast sünnitatud kihlveoskandaal.

JK SILLAMÄE KALEV - FC INFONET  3:0 (3:0). Sillamäe tegi Infonetile 3:0, koduväljak ja ega Infonet pole veel end meistris-premiumis tõestada suutnud, aga eks nad harjuvad veel.

NÕMME JK KALJU - FC KURESSAARE  2:1 (0:0). Nõmme-Kalju tegi Kuressaare vastu napi 2:1 võidu, kõik väravad teisel poolajal. Kui juba Paide ja Kure vastu nii napid võidud saadakse, siis mis saab vähe tõsistemate (eelmise aastaga võrreldes) meeskondade vastu?

MUUD. Kui kahe vooru väravate vahe esimese ja viimase koha vahel on praktiliselt pöördvõrdeline (Floral 12:1 ja Paidel 2:9), siis Infonet pole veel jalga valgeks saanud. Üldtabelis on kõik veel lahtine, aga kena on Tammeka fännina vaadata viiendat kohta Olgem ausad, ma lootsin aga ei julenud oodata võitu