Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Meie uus tribüün"Tar-tu, pumm-pumm-pumm, Tam-me-ka, pumm-pumm..." karjuvad ja kolistavad aktiivsed fännid Tamme staadioni tribüünil. Nüüd on asjad muutunud: erimeelsustest klubi juhtide ning turvadega on üle saadud ja fännitribüüni asukoht on muutunud. Erimeelsustest pikalt ei kirjuta, kõik mis puudutab klubi ladvikut, on paigas, mis aga puudutab turvasid, siis siin on minu arust veel veidi vaja vett merre lasta. Fännitribüün aga, tulles vastu kõikidele pahuratele lastevanematele ja sügavat vaikust armastavatele fännidele, on nüüd uues kohas: tribüüni teisel korrusel. Vaatasime peale juhatusega koosolekut asjad üle ja kinnitasime selle ära. Püro tegemine siit on küll võimatu, aga fänluse koha pealt saame hakkama.

Niisiis, mänguks Kaleviga olid fännid valmis. Kaido oli eelnevalt kõik lipud juba üles riputanud ja asjad valmis pannud. Ka vaim oli valmis, seda kõigil fännidel. Aktiivsed fännid saavad nüüd Emajõe Pruulikoja telgist ka pisut soodustust (kokkuleppel juhtkonnaga), seega on meil nüüd suund oma kraami mitte kaasa võtta. Üldiselt paistis, et see asi töötab küll.

Tänasest mängust on ka mõni uuendus: mängule sisenetakse Elva tänava poolsest küljest mitte enam tribüüni tagant väravatest. Üldiselt on see vist hea mõte, loob niiöelda festivali ala. Uuendus on ka see, et teiselpool staadionit enam mänge vaadata ei lubata. Küll tuleb tõdeda, et peale meie naasmist tribüünidele polnud sel mängul teiselpool staadionit mitte ühtegi turvameest ja sinna koondus ikkagi kümmekond inimest. Miks neile see reegel ei kehtinud, ma ei tea, peab vist uurima.

Võidumehed tulevad!Mängust ma suurt midagi ei kirjutagi. Esimene poolaeg valdasime palli meie, ainult enne poolaja lõppu võtsid vastased ohjad endi kätte. Teine poolaeg algas sellega, et kalevlased said penalti, aga Pechter võttis selle ära (Y) Kümmekond minutit hiljem aga realiseeris Järvelaid kauglöögiga meile 1:0 mis vastaste tigeda surumise saatel ka õnneks viimaseks väravaks jäigi Lõpp hea, kõik hea. Fännid olid igati tasemel ja laulu-möllu oli omajagu, seda näitas kõige paremini välja kähedaks jäänud hääl

Kahjuks võtsid võidud ka meie lähimad rivaalid Paide ja Narva, seega meie jaoks tabeliseis erilist ei muutunud. Järgmine mäng on meil Paides juba nädalavahetusel ja sellest tuleb kindlasti väga keeruline mäng, loodan et vähemalt viigiga välja tuleme. Fännid viib seekord kohale klubi ise, tellitud on 50-kohaline buss ja registreerimine on avatud, täpsem info Facebookis.