Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Meie pere naisfännid22. Premium liiga voor on oma olemuselt päris põnevaks saanud Ma statistikas just kõva käsi ei ole, aga pakun, et selle aasta väravaterohkeim voor: lugesin kokku 27 väravat!

• Näiteks pühapäeval peksis Levadia Paide Linnameeskonda kaheksa väravaga, saamata ise midagi vastu. Ma vaatasin kohe protokolli, et kas Paidel sai keegi alguses kohe punase või oligi lihtsalt nii halb mäng. Selgus, et mäng oli halb...
  • Ja mõned tunnid hiljem tampis Flora Pärnu Vaprust samamoodi kaheksa väravaga, ainult et pärnakad said ka auvärava Mäng oli samas nii puhas, et keegi ei saanud isegi kollast kaarti
  • Laupäeval, kus mängisime ka meie, võitis Nõmme Kalju FCI’d. Mitte suurelt, Nõmmele kaks ja FCI’le üks värav, aga favoriit võttis oma.
  • Meie mänguga samal ajal mänginud Narva Trans ja Viljandi Tulevik tegid ka üllatuse: Viljandi võitis 2:1. Trans sai loomulikult ka punase kirja :P

Nüüd on siis nii, et tabel on teinud meile ootuspäraseid muutusi. Et me ise mängu Sillamäe vastu võitsime, liikusime Transile järele, ja seda tänu Viljandile, kes Transi punktidest lagedaks jättis Ja tänu meie võidule jäi Sillamäe meist tahapoole. Meil 24, Transil 25 ja Sillamäel 22 punkti. Üsna tasavägine seis, aga me oleme optimistlikud (Y) Ja tabeli ebavõrdsuse, või õigemini meeskondade taseme kohta räägib tõik, et esikohal oleval Floral on 58 punkti ja viimasel kohal konutaval Vaprusel vaid 8 punkti. Matemaatikaga saate vast ise hakkama... Masendav, mis? Aga niipalju siis teistest, läheme nüüd oma mängu juurde.

Lorenz toimetati kanderaamil väljaku äärdeÜsna kesise publikuarvu juures tegi Tammeka skoori mõttes supermängu. Mängupilti ma nii ei kiidakski, kuna mõlemad poolajad olid oma ülesehituselt sarnased: alustasime teravalt koos võimalustega ~10 min, siis andsime ohjad tõsiselt käest ära ja ~15 min enne lõppu saame initsiatiivi tagasi.

Oma kaks esimest väravat saame just sel ajal kui initsiatiiv on pigem Sillamäe käes. Kokku toksime kolm väravat, kaks esimesel poolajal ja kolmanda teise poolaja lõpul. Parimaks võiks valida Pauri, kuna tema oli kahe värava sööduandja (Y) Au ja kiitus muidugi ka ülejäänud meeskonna poistele, ega ilma nendeta nii kaugele me jõudnud ei oleks. Lorenzile soovime kiiret paranemist, tema mängus saadud vigastus tundus olema üsna tõsine. Ja fännid, teid loodaks ikka rohkem kokku saada, kuigi me Silveri ja Mjaasaga saime ka üsna kenasti hakkama