Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Meeskondade saabumineIlmateade lubas tänaseks tõsist ilmaheitlust ja üldiselt tugevam meeskond vastasena lubas tõsisemat mänguheitlust. Taevast saime me nii vett kui rahet, nii lörtsi kui päikest ja kõike seda aitas paremini seedida paras tuuleke. Aga et riietus oli igati eelolevaks ilma- ja mänguheitluseks kohane, siis väga ära ei külmunudki.

Fännipagasis olid meil täna kohal üsna kesised jõud: ~6 tavafänni ja mõned ajalukku ’kadunud’ fännid. Häälekad olid küll vaid tavafännid...

Mäng oli üllatusena üsna tasavägine. Ei paistnud kuskilt otsast Levadia Tammekast üle olevat. Esimene poolaeg tulemusi ei loonud, ainult üks kollane kaart ja see ka tallinnlastele. Küll oli väravavõimalusi mõlemale, eriti just meile, nagu videokokkuvõttest võiks välja arvutada

Poolajamäng oli päikeseline. Mängivad Silver pojaga.Teine poolaeg hakkas aga siiski ka väravaid sadama. Esimese lõid tallinnlased ja seda 61 minutil. Täiesti tavaline mänguline olukord mis vastaste poolt kenasti lahendati. Peale paari kollast kaarti vastastele saabus ka meie värava löök, kahjuks küll oma väravasse... Kui Lorenz poleks palli puutuma läinud, siis... ...on 50/50 kas vastased või Pechter oleks esimesena pallini jõudnud, sel korral aga läks nii. Ja sel korral ka jäi nii. Kahju. Meil oli päris mitmeid ülihäid võimalusi mis aga võimalusteks jäidki. Esimene kaotus Sepa staadionil 0:2.

Selline mängupäev saigi. Üldiselt mustades toonides nii tulemuselt kui ilmalt. Aga vaadates tabeliseisu, pole midagi hullu. Teisipäeval on mäng Paide Linnameeskonna vastu Paides ja reedel juba kindlasti raske mäng Nõmme-Kalju vastu. Aga me oleme optimistlikud!