Joomla! Volunteers Portal

raudmaa@gmail.com / +372 511 9488 / Kontakt

Mängu algus on ootusi täisOn 2019 Meistriliiga jalgpalli hooaja algus! Pidu meie õuel Täpsemalt algas hooaeg üleeile, kui Paide tegi Nõmme Kaljule võõrsil kahe väravaga nulli vastu üllatusvõidu ja noppis koheselt kolm punkti. Ma mängu ennast ei näinud ega täpsemaid tagamaid ei tea, et kas nõmmekad tegid ise palju vigu või on Paide lihtsalt niivõrd hea

Järgmisel päeval oli kaks mängu: Narva Trans - Kuressaare 0:0 ja Levadia – Tallinna Kalev 5:1. Neid mänge ma isegi mingil määral vaatasin. Narva ja Kuressaare mängu panin viiki ka Betsafes ja see tasus enda ära, sest ühe euro vastu kaheksa saada oli päris tore Levadia ja Kalevi kaalukauss oli aga nii kreeni Levadia poole, et siin ei tekkinud isegi kahtlust, et skoor selline ei peaks tulema

FännigruppTäna siis oli meie kord. Vastasteks Maardu Linnameeskond, ehk võimetelt tundmatu Starbunker – siin ei osanud midagi ette aimata, pigem eeldasin meie võitu. Aga läks hoopis muud moodi ja meid üllatati lõppkokkuvõttes väga pineva mänguga kuhu mahtus kõike
Fänne tuleb kohale omajagu, vaat et kõik on kohal. Mina toon veel lipud ja trrummid, jõuan 15 minutit enne kohale ja kardan, et fännid on juba ootel kuhu kraam jääb. Selgub aga, et olen teine fänn ja teised saabuvad peale mind Ilm on üsnagi ilus ja piisavalt soe, nii et mäng saab Sepa staadionil alguse.

Mäng on väga lahtine ja pigem Tammeka poolt kehvavõitu. Maardul on mitu head võimalust juhtima minna ja sellega saavad nad poole tunni möödudes ka hakkama kui Gussev värava lööb. Siit mängupilt paremaks ei lähe ja juba hakkavad murepilved koonduma. Poolajale lähemegi kaotusseisus, külalised juhivad ka kollaste kaartidega...

Poolajal tehakse rahvamäng naistele. See oli selline kentsakas mäng millel eeltööd oli viis minutit, järeltööd sama palju, aga mäng naistel kestis alla kolmekümne sekundi Oleks siis ikka rohkem võitlust ja pinevust olnud

Tekki joovastusesTeisel poolajal teeme vahetusi, sisse tulevad Okoye ja Jõgi Andersoni ja Paju asemel. Ja kohe mäng muutub, Jõgi lööb kolm minutit peale sisenemist (54. mänguminut) värava – 1:1! Aga murepilved ei jäta meid maha. Aloe korjab seitsme minutiga kaks kollast kaarti ja saab mängust eemaldamise. Me jääme kümnekesi, ja seda just siis, kui asjad hakkavad nagu laabuma...

Vaatamata vähemuses olemisele mäng jookseb kenasti. Ei saa raugi, et me vähemuses oleme Ja siis saab 84. minutil toimuma mingi veider intsident meie värava all. Seal on Pechter ja kolm meie kaitsjat, vastane lööb kuidagi palli meie kaitsjatesse ja sealt lendab pall võrku. Ametlikult pandi värav Sairineni nimele. Oli meile nüüd seda vaja? Aga ei olnud midagi teha, võitlus käis edasi. Aeg muudkui lühenes ja viigiväravat oli raske ette näha. Siis aga, viimastel üleminutite sekunditel rünnaku ajal puudutab üks vastastest kastis käega palli. Penalti! Kõik rahvas tribüünidel, keda oli omajagu, hoidsid Tekko löögi ajal hinge kinni. Tekko realiseerib penalti, viik on tõsiasi ja kohe vilistatakse ka mäng lõppenuks! Hurraa! Saime ikka viigi kätte! Võit oleks ju parem olnud, aga ausalt, hea et siit punktigagi välja tulime!

Ja meeskonna pealetulekTekko jooksis otseteed fännide juurde ja ülejäänud meeskondki tema järel. Siis käidi mängulõpetuse kätlemisel ja meeskond tuli rahva juurde tagasi. Olid nemadki õnnelikud, et vähemalt viigi välja suutsid võidelda, kerge see ju ei olnud.
Aga selleks korraks on mäng läbi. Tänud kohale tulnud fännidele, mängijatele ja korraldajatele. Ka ilmataadile on tänusõnad, sest kuigi vahepeal vihmakest pudistas, ei olnud kurta mitte millegi üle