Igasugu komistuskivide kiuste saame siiski Kajaga üle pika aja koos kinno minna ja tutvuda Eesti uue filmiga Klassikokkutulek. Ma küll ei läinud just erilise erutusega hinges kodumaist komöödiat vaatama – viimasel ajal on komöödia tegemine ikka üsna raske...
Nüüd, kus film aga nähtud, võib tõdeda, et tegemist on üsna naljaka ja positiivse teosega! Olgugi, et tegemist on sisse ostetud formaadiga, mõjub kogu triangel ikka päris naljakana. Olles nüüd ise peaosatäitjatega vanuse mõttes üsna samas paadis, on kõike kuidagi eriliselt kodune kõrvalt vaadata
Filmi esimesed kaks kolmandikku on ikka nii neetult tavaeluline kui olla saab. Tõsiselt, ma poleks kunagi osanud arvata, et tavaelu nii neetult naljakas on :P Viimast kolmandikku niiväga tavaeluks ei pea, aga nalja sai sealgi rohkem kui rubla eest 
Midagi detailsemalt kommenteerima ei hakka, minge ja vaadake ise, see lihtsalt on vaatamist väärt! Ja juba esimese nädalavahetusega on kõnealune film ka vabariigi vaadatuimate filmide edetabeli tipus (Y)
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Blogi
Film: Klassikokkutulek
- Üksikasjad
- J. Raudmaa
Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:
Anonüümne (02.03.2016 09:14): Käisime ka vaatamas ja no algul olid meil mõlemal ikka silmad hoolega märjad ;) väga kuldaväärt vaatamine ;) Soovitame
A ja J Matus
Anonüümne (05.03.2016 18:45): Ajad muutuvad ja keskmised rahva maitsed muutuvad. Tänapäeval on labasus ja jämedakoelisus lubatud ja suisa kohustuslik menu saavutamiseks, eks see film ole ju tänapäeva variant filmist "Suvi". Ehk teise nimega "Musta elupaska näkku" neile, kes muidu elust aru ei saa. Paneb mõtlema tegelikult kuidas heast asjast arusaamine on aja jooksul muutunud. Ootan huviga, mis 30 aasta pärast on rahva arvates hea film.
Minu jaoks isiklikult oleks olnud parem seda Klassikokkutulekut mitte näha.