Ossa-mait kus täna sadas! Paduvihma poole tunni jagu. Filosoofi tänav oli äärekivist äärekivini vett täis – sellist basseini polnud ma siin varem veel näinud. Muuseas, isegi trapid olid enam-vähem lahti, lihtsalt vesi ei jõudnud ära voolata! Ma siis tegin alguses paar pilti ja pärast ikka filmisin ka 
Kuna siinse lehe materjale on ära kasutatud kiusamise eesmärgil, on personaalsemad artiklid või nende lõigud nüüdseks parooli all. Kel vaja juurde pääseda, võtab ühendust, andmed üleval olemas.
Jüri ajaveeb, oma mõtted, tekstid ja pildid. Head ajaveetmist!
Ja ta sadas...
- Üksikasjad
- -> 2445
Kasutajad on kunagi selle artikli kohta kommenteerinud:
niitse (23.08.2011 08:13): meil viimasel ajal Tammsaare teel maja ees kogu aeg paduvihmaga kanalisatsiooniluugid lendavad pealt ja vesi pahiseb välja, siis on valus vaadata kuidas autod sealt kaaneta luugist läbi sõidavad kuna vesi on peal ja midagi ei näe .....



